Pytanie dot. drobnej modyfikacji shutboxa - Podmiana słów

Założony przez  SlaviaConsesiao.

Witam. Mam pytanie do znających się nieco na kodzie -Czy byłaby możliwość stworzenia drobnej modyfikacji do shoutboxa, która sprawiałaby, że określone przeze mnie słowa (napisane przez userów na shoucie) byłyby automatycznie zamieniane na inne?

Na przykład w odpowiednim pliku na FTP wpisywałbym, aby słowo (przykładowo) "jabłko" czat podmieniał na "wiśnia". Albo określone zdania / grupy wyrazów.

Sposób działania zbliżony do mechanizmu cenzurującego, tylko zamiast gwiazdkowania określonych wyrazów byłaby podmiana na inne słowo / zdanie.

Korzystam z shoutboxa "ChangUonDyU - Extra File Chatbox 3.6.0"
Dokładnie ta wersja:
https://webboard.pl/thread-25204.html

wersja skryptu MyBB: 1.6.9.

Dałoby radę?
1. Wzór dzialu Cię nie obowiązuje? bo mi nic nie wiadomo o wyjątkach
2. Skoro nie wiesz jak to zrobić to czemu stwierdzasz że to drobna modyfikacja
3. W wbudowanym w mybb filtrze slow możemy sami ustawiać zamienniki
Dodatkowo, MyBB w wersji 1.6 nie jest wspierane.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(03.01.2016, 11:24)Supryk napisał(a): 1. Wzór dzialu Cię nie obowiązuje? bo mi nic nie wiadomo o wyjątkach
Nie było ogłoszenia / regulaminu w tym dziale nakazującego używania schematu. Dodatkowo sprawdziłem kilka tematów i obecności wzoru nie stwierdziłem.

(03.01.2016, 11:24)Supryk napisał(a): 2. Skoro nie wiesz jak to zrobić to czemu stwierdzasz że to drobna modyfikacja
Pomyślałem że skoro polega jedynie na podmianie słów, a nie na wgraniu dwudziestu nowych funkcjonalności ze sztuczną inteligencją na czele to będzie to raczej drobna modyfikacja. Jak wspominałem, mechanizm przywodził mi na myśl proste działanie wtyczki cenzurującej.

(03.01.2016, 11:24)Supryk napisał(a): 3. W wbudowanym w mybb filtrze slow możemy sami ustawiać zamienniki
Google nic mi nie podpowiada na ten temat. Gdzie ten filtr słów znajdę i czy dotyczy tylko forum czy da się to ogarnąć także na shoucie?
ACP -> konfiguracja -> cenzura.
(03.01.2016, 17:44)SlaviaConsesiao napisał(a): czy dotyczy tylko forum czy da się to ogarnąć także na shoucie?
Będzie to dotyczyło całego forum a może także dotyczyć shoutboxa.
Cenzure masz od razu w MyBB przy zainstalowaniu w ACP
Dzięki, na forum mogę sprawnie i bezproblemowo podmieniać słówka. Ale nie dotyczy to nadal shoutboxa.
adres forum?
wersja pluginu?
ChangUonDyU nie współpracuje z cenzurą w MyBB. Trzeba albo napisać własną, albo podpiąć, a to nie jest już "drobna" modyfikacja.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości