Jak zrobić awatar na środku i zrobić jeden rozmiar?

Inne  Założony przez  nahajek.

wersja skryptu MyBB:1.8
adres forum:HajuSkill.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Na forum wgrałem avek przy ostatnich postach. Działa ale avatary są zaraz przy nazwie tematu i czasem troche wystaje poza dział i brzydko to wygląda.
Zalezy mi na umieszczeniu tych avatarów pomiędzy tym 1tematów 1postów a tytułem tak równo pomiędzy i zrobieniu jednakowych rozmiarów avatara.
Żeby każdy avatar miał ten sam rozmiar. Zależy mi na tym bo chcę kupić domenę .pl i chcę aby forum było łądne.
Ponownie:
ACP > Style i szablony > Szablony > (twój szablon) > Opis działu > forumbit_depth2_forum

<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="top" width="6%"><span class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"></span></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="middle" style="width: 50%;">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor} countForum" valign="middle" align="center" style="white-space: nowrap; width: 20%;">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']} Tematów<br />{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']} Postów</td>
<
td class="{$bgcolor}">{$forum['lastposteravatar']}</td>
<
td class="{$bgcolor}align="left" style="white-space: nowrap; padding-right: 20px;">{$lastpost}</td>
</
tr

PS. Sugerowałem się kodem z poprzedniego tematu ;)

Rozmiar avatarów ustalasz w: ACP > Konfiguracja > Ustawienia > Avatary przy ostatnich postach
Niestety podałeś mi trochę źle bo był błąd, ale mnie naprowadziłeś i dopisałem sam jakoś ale dzięki. plusa łap
Być może źle coś skopiowałem, bo dodałem tylko odpowiednią kolumnę do tabeli.
Ale czasem warto też samemu pogłówkować :D Cieszę się, że pomogłem :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości