Szukam pluginów

Założony przez  fervi.

nazwa i wersja skryptu, z którego migrowano: Drupal 7
wersja skryptu MyBB: 1.8.*
adres forum: pingwinek.net/mybb
opis problemu:

Ogólnie tworzę portal internetowy zwany pingwinek.net - jak komuś się kojarzy z Linuksem to bardzo dobrze. Całość opiera się o Drupala 7, który zarządza wszystkim - jest Portalem z newsami, forum, shoutboksem (itd.) [on + dodatki]

Oczywiście jak ktoś śledzi Drupala, to wie, że ósemka wyszła. Testuję ją na pingwinek.net/drupal, ale ... ładuje się 20 sekund. To nawet nie jest tragedia, to porażka. Można stwierdzić, że serwer nie ten (bo tani :D), ale "bez jaj".

Kiedyś chwilę bawiłem się MyBB, przeczytałem dokumentację i wynika, że powinno dać się zrobić jak na mybboard.pl taki portal, że jeden skrypt - mybb, ogarnia wszystko. Ogólnie przeczytałem dokumentacje, pobawiłem się niektórymi skryptami, ale ciężko znaleźć igłę.

- Shoutbox; DVZ nie działa, "Shoutbox" cholera wie czy działa, bo wyświetla link - który nic nie robi. Być może działa, ale nie wiem jak to stwierdzić.
- Blog / Portal, taki news - wpisuję tekst, on robi z tego coś do czytania.

Na początek tyle. Ogólnie muszę się nauczyć metodologii szukania pluginów, bo niby jest ich od groma, ale część nie działa (bo na najlepszą 1.6 :P), część działa słabo ... Ogólnie lipa :(

Fervi
Szogi1910 napisał 24.12.2015, 23:47:
Przenoszę do odpowiedniego działu.
Dość dziwne że DVZ shoutbox Ci nie działa. To jeden z popularniejszych tego typu pluginów i jakiś większych problemów ( po za prawidłowym dodaniem css'a ) z nim nie było. Tutaj masz wątek zbiorczy plulinów czatu i shoutbox: https://webboard.pl/thread-61937.html

Portal jest wbudowany w MyBB i działa na zasadzie wyświetlania pierwszego postu z każdego tematu wybranych w opcjach działów. Pozostałe posty tych tematów są traktowane jako komentarze, tak więc możesz przeznaczyć jakiś dział na forum pod tematy na portal, wybrać w opcjach by wybierało posty tylko z tego działu i w zasadzie chyba tyle ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
DVZ też jest zależne od wersji PHP którą masz u siebie. U nas większość pluginów jest kompatybilne z MyBB 1.8 trzeba również zwracać uwagę na wersje php. Drupal zawsze miał przerażający czas ładowania strony ;)
Pomogłem i chcesz mi przyznać Punkt Reputacji? Proszę opisz w komentarzu za co go otrzymuję :) Dziękuje!  



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości