Klasa CSS stylu carbon [ PROFIL ]

Szukam  Założony przez  DeVo.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: http://mybbstyle.cba.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam. Gdzie w stylu carbon 1.8 znajdę klasę na wygląd profilu ? Bo szablony pozamieniałem ale nie wiem teraz jakie klasy za to odpowiadają. ? Pomożecie ?
Wygląd profilu określasz w szablonach member_profile.
Dowolne klasy znajdziesz posługując się konsolą przeglądarki i funkcją "zbadaj element". W ten sam sposób możesz znaleźć w którym szablonie znajduje się poszukiwany element.

ps. jeśli zmieniałeś szablony to widziałeś także nazwy klas w elementach które edytowałeś
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Dobra już ogarnałem klasy profilu, tylko teraz luknij jak jeszcze to ogarnąć co się stało ? :D
Nie mam zielonego pojęcia co się stało przede wszystkim.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Wiem jedno, że gdy w funkcji " Zbadaj Element " Usuwam tabelke " Friends " czyli " tabela_podglad" to się łądnie usuwa, a kiedy usuwam z globall.css to się wszytskie belki usuwają
W global.css usuwasz style, nie strukturę. Jeśli chcesz usunąć tabelkę z znajomymi to musisz znaleźć jej kod w member_profile.
W samym szablonie prawdopodobnie coś namieszałeś, przywróć lepiej oryginał. Obecnie masz tam złą strukturę divów, przez co styl jest przypisany wielu elementom.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Dobra ogarnąłem sobie, tylko co zrobić z tym:
W temacie: test
Wczoraj....

Jak usunąć te moje ostatnie posty lub te 2 tabelki ?
Wgraj od nowa styl, brakuje Ci od groma plików. Te tabelki wyświetlają się tak ponieważ skrypt na tabsy nie został wczytany.
Ogólnie konsola liczy 17 błędów na tej podstronie.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Jak nie ma pluginu Dodatki do szablonu to wszystko jest ok. Dopiero gdy go wgram tak jest.
To znaczy że coś namieszałeś w strukturze szablonów / usunąłeś potrzebny do prawidłowego działania fragment ostylowania.
Lepiej wgraj styl od nowa bo naprawa błędów może zająć więcej czasu niż przerobienie oryginału ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości