[Kod] Edytor tekstu.

MyCode  Założony przez  XxBartekxX.

wersja skryptu MyBB: silnik forum [b]MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.[/b]
adres forum: Jeszcze nie powstał.
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

 Potrzebuje kod na Pogrubienie tekstu ( tekst)
- Aby pisać na kolorowo, to trzeba dać  [color=red.]tekst[/color]
 + potrzebuje bardziej zaawansowenego edytora np. do formatowania tekstu / wyśrodkowanie do prawej/środek i zmiana wielkosci czcionki.

 //Pozdrawiam.
W MyBB domyślnie jest wbudowany edytor tekstu, który ma takie funkcje.
(13.12.2015, 13:37)Ardex napisał(a): W MyBB domyślnie jest wbudowany edytor tekstu, który ma takie funkcje.
Z resztą sobie już poradziłem, lecz kiedy próbuje napisać kod w którym nagłowek ma być wyśrodkowany po napisaniu tematu, a dokładnie po wklejeniu tego kodu do tematu automatycznie tekst zostaje wyjustowany do lewej strony ??

Za każdym razem musze wyśrodkowywać tekst? 
Bo zalezy mi na tym, aby użytkownicy po skopiowaniu mieli "gotowy" wzor bez żadnych kombinacji.
Mógłbyś to inaczej opisać, bo niezbyt rozumiem?
Po wysłaniu tematu tekst ustawia się po lewej, czy dzieje się to w trakcie pisania?
Jeżeli to drugie to zaznacz cały tekst i zwyczajnie wyśrodkuj.
Jeżeli kopiujesz jakiś tekst i wklejasz to ma on swoje pewne właściwości przez co, to formatowania, które ustawiłeś w edytorze są usuwane. Zmian dokonuj dopiero po wklejeniu kodu.
Opiszę Ci tą całą sytuacje.
Mam podany kod (wzór) do pewnego podania.
[align=center.][color=#cc6633.][b.].[size=x-large.]Prośba o UnBan'a[/size.][/i.][/b.][/color.][/align.]

[color=#669933.][b.][.i]Nick na serwerze:[./i][./b][./color]
[color=#669933.][b.][i.]Przybliżona data i godzina nadania bana:[/i.][/b.][./color]
[color=#669933.][b.][i.]Powód bana:[/color][/color][/color]
[color=#669933.][color=#669933.]
[color=#669933.][b][.i]Dodatkowe informacje (opcjonalnie):[./i][/b.][/color.]

(Oczywyscie bez tych kropek)
I po skopiowaniu owego kodu i wklejeniu do "Nowego Tematu" Tekst automatycznie przechodzi z środka na lewą strone.
A zalezy mi na tym, aby gracze nie musieli nic "Kombinować" w wzorze przed napisaniem.
Jeżeli w panelu użytkownika jest zaznaczona opcja Zmień domyślny tryb edytora na pokazywanie kodu to kod będzie po lewej stronie w czasie pisania tematu, ale po wysłaniu się wyśrodkuje, a jeżeli ta opcja jest zaznaczona to tekst powinien być wyświetlony na środku.

Podaj adres forum i konto testowe.
Ustawione mam tak:
http://screenshot.sh/mKNNBJBabtxYK
http://screenshot.sh/n7Rpp2WplHDzk
W phpmyadmin wpisz
UPDATE mybb_users SET sourceeditor = 1;



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości