CKEditor - nie wyświetla się okienko do pisania

Błąd   Założony przez  KeVin000.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forumhttp://mkcraft.pl/forum/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

[Obrazek: 5a63df.png]
Błąd widoczny na screenie.
Nie ma możliwości pisania oraz edytowania teksu. Usunąłem folder z emotikonkami w ftp i wgrałem z innymi, a w ACP usunąłem kilka emotikonek. Od tamtej pory nie działa edytor. Przywróciłem stare emotikonki przez FTP, ale nie pamiętam wszystkich nazw skrótów w ACP. Po wyłączeniu edytora da się pisać, ale nie da się nic edytować. Przy włączonym edytorze nie da się pisać nowych wątków oraz odpowiadać na wątki innych.

Lista emotikonek
[Obrazek: 3d78ea.png]
To wygląda tak, jak byś usunął część kodu odpowiedzialnego za edytor. Sprawdzałeś może czy inne edytory na tym stylu (bądź ten sam edytor tylko na stylu domyślnym) działają?

Podaj konto testowe do tego forum ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
CKEditor (1.0.0) się nie wyświetla,
CKEditor WYSIWYG editor (2) Wyświetla się, działa pisanie wątków, ale jak piszę odpowiedź, to wyskakuje komunikat:
Podczas dodawania odpowiedzi wystąpił błąd: Tekst wiadomości jest wymagany. Uzupełnij go.

Konto testowe:
l:TESTER
h:test123
Obecny edytor działa prawidłowo. Sprawdziłem w kilku sytuacjach:
- pisanie nowych tematów
- pełna edycja posta
- nowy post (pełna wersja)
- szybka odpowiedź

Wszystko działa prawidłowo
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
obecnie nie ma żadnego edytora, jest ten podstawowy bez żadnych dodatkowych funkcji, żeby forum mogło funkcjonować, ale chcę go jak najszybciej zmienić.
Naprawione, pomogło wgranie WSZYSTKICH emotikonek podstawowych MyBB i identyczne opisanie ich jak jest domyślnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości