Dostęp gościu do wybranych działów

Założony przez  kazaa.

wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: http://spolecznoscmotoryzacyjna.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Brak dostępu dla gości na wybranych stronach.

Pomimo ustawienia widoczności dla osób bez rejestracji, dodanie np. uprawnień przykładowo do kalendarza dla grupy gości, nie mogą wejść w żadną stronę bez rejestracji. Dodałem nawet swoją podstronę, gdzie chciałbym żeby był dostęp ogólny, jednak bez rejestracji nie da się w nią wejść lub do kontaktu.

   

   

Przejrzałem całe ACP, pokombinowałem, jednak nadal nie mogę wyłączyć przeglądania bez rejestracji, a zależy mi żeby był dostęp do kontaktu i mojej wybranej strony.
Cześć.
Nie przejrzałeś całego ACP. Gdyby tak było to byś znalazł. Ale czepiam się do słówek :^)
Użytkownicy i grupyGrupyGuests / GościeDziały i posty → Sprawdź czy mają odpowiednie uprawnienia.
W Różne zmieniasz uprawnienia dot. kalendarza.

A drugie to Działy i postyDziały → W każdym dziale sprawdź uprawnienia przeglądania dla gościa :^)

Jeśli nie pomogło, to nie wiem. Nie patrzyłem dokładnie, może gdzieś indziej to :^)
Dzięki pomogło, wracam jednak do mojego pytania jak ustawić dostęp do kontaktu :) ?
Przy okazji jak zablokować dostęp do podglądu portalu ?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości