Brak info o wątku do zatwierdzenia

Błąd   Założony przez  Sutiem.

wersja skryptu MyBB: 1806
adres forum: localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witajcie, to znowu ja :)
Problem mam tym razem z informacją o niezatwierdzonym wątku / poście. Z drugiego konta (usera) napisałem wątek i jest on do zatwierdzenia przez administratora / moderatora, bo tak ustawiłem w ACP. Problem polega na tym, że nie wyświetla się informacja na stronie głównej, a jedynie w dziale wątek jest oznaczony na czerwono. Co muszę zrobić, żeby ta informacja się pojawiła?

Pozdrawiam.
Pokaż forumbit_dept2_forum z paczki szablonów opisu forum (działu).
<tr class="forum-summary">
<td class="{$bgcolor} forum_status_cell" align="center" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor} forum_front">
<a href="{$forum_url}" class="forum tooltip-right-8" title="{$forum['description']}">{$forum['name']}</a>
<div class="forumstats">
  <p class="counter"><i class="fa fa-comment-o"></i> {$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</p>
  <p class="counter"><i class="fa fa-bookmark-o"></i> {$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</p>
</div>
{$forum_viewers_text}
<div class="smalltext">{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor} lastpost" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</tr>
Powinna wyświetlać się informacja przy działach w miejscu liczby wątków/postów z ilością niezatwierdzonych wątków/postów w nawiasach.
No taka informacja jest, ale dopiero jak wejdę do działu. A ja chcę osiągnąć efekt informacji takiej jak się wyświetla jak ktoś nowy się zarejestrował, ale jeszcze nie aktywował konta. Taki div na stronie głównej.
https://webboard.pl/thread-57360.html



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości