Jak zrobić by pasek był po lewej stronie?

Założony przez  VixErR.

wersja skryptu MyBB: 1.6.15
adres forum: mdpmaruszyna.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): mogę się przyznać, że nie mam pojęcia jak zrobić by pasek z "wynikami", score (nie wiem jak to nazwać) był nie na górze posta ale po lewej.
Najlepiej pokaże wam to screen:

[Obrazek: dxAyAmY.png]
na samym początku aktualizuj silnik do wersji 1.8
mybb 1.6* nie jest już wspierane.

Po aktualizacji:
ACP>Konfiguracja>Opcje wyświetlanie wątków>Układ posta w klasycznym.
Przy tej konfiguracji nowy użytkownik pisząc posta będzie miał wyświetlane informacje w pionie.
By również ustawić też dla już zarejestrowanych użytkowników musisz wejść w myphpadmin i wysłaś zapytanie do bazy danych która wygląda tak:
UPDATE mybb_users SET classicpostbit 1
Możliwe że to jedyna pomoc którą tu uzyskasz. Update forum i już :)
Pomogłem i chcesz mi przyznać Punkt Reputacji? Proszę opisz w komentarzu za co go otrzymuję :) Dziękuje!  
jeszcze jedno.
(18.11.2015, 01:40)Sorian napisał(a): na samym początku aktualizuj silnik do wersji 1.8
mybb 1.6* nie jest już wspierane.

Po aktualizacji:
ACP>Konfiguracja>Opcje wyświetlanie wątków>Układ posta w klasycznym.
Przy tej konfiguracji nowy użytkownik pisząc posta będzie miał wyświetlane informacje w pionie.
By również ustawić też dla już zarejestrowanych użytkowników musisz wejść w myphpadmin i wysłaś zapytanie do bazy danych która wygląda tak:
UPDATE mybb_users SET classicpostbit 1
Możliwe że to jedyna pomoc którą tu uzyskasz. Update forum i już :)
pomożesz jak prawidłowo za aktualizować forum ? Co do czego bym czegoś nie zepsuł jak nie dawno : /
polecam http://mybbsite.pl/aktualizacja-mybb :)
Pomogłem i chcesz mi przyznać Punkt Reputacji? Proszę opisz w komentarzu za co go otrzymuję :) Dziękuje!  
punkciki przyznałem, dziękuję



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości