Nasze ostatnie grafiki

Założony przez  Exclusive.

A ja siedząc dziś w pracy stworzyłem sobie takie coś ;)

[Obrazek: prezentacja45.jpg]
@decybel
Usunęło ci obrazek z serwera.

@down
Dzięki, samą postać Madary wyciągnąłem z mangi i sam kolorowałem + dodatki i tło :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Madara ładnie Ci wyszedł :D
Wiem, że nie rewelacja, ale cosik takiego zrobiłem:
[Obrazek: Magical%20Snap%20-%202010_4c50b4465caae.png]
Napis zmieniłbym na Użytkownik Gmail ;)

Jest ok, aczkolwiek imo lepiej by było gdyby logo Google było bez tła :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Racja. Faktycznie - logo miało białe tło i dziwnie to wyglądało, dzięki za wskazówkę :).
Poprawiłem trochę: [Obrazek: Magical%20Snap%20-%202010_4c50b92f2012f.png].
[Obrazek: nightwishn.png]

Tyla ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
To mój nowy projekt skinu pod MyBB, mam nadzieję, że będzie lepszy od moich pozostałych styli pod mybb.
W stylu użyłem jQuery( np jak klikniemy w zaloguj, pojawi nam się popup z panelem logowania, mozliwe że zrobie podobnie z panelem uzytkownika), wiem że na forach nie powinno być takich bajerów, ale chciałem zrobić coś innego od tych wszystkich styli MyBB ( jakos vB i IPB mają takie rzeczy w swoich stylach)
Prawdopodobnie zrobie dwie wersje jedna z Jquery drugą zwykłą beż żadnych udoskonaleń. Zgłaszajcie co zmienić w stylu oprócz ikon
Mam nadzieję, że wszystkiego zmieniać nie będę musiał
[Obrazek: rblkkk.png]
[Obrazek: 1z2emgl.png]
Styl rzeczywiście dużo ładniejszy od pozostałych. To z tym JQ ciekawy pomysł i o ile się nie gryzie to zostaw tak, nie wprowadzaj dwóch wersji.

Ja bym jednak poprawił input typex=text szukajki i tego panelu logowania bo są do bani. Ten submit OK też lichy.
Ludzie ja nie rozumiem po co zaprzęgacie jquery skoro macie prototype+scriptaculousa który oferuje to samo a nawet więcej.
Serwery CS REKSIO:))
Wujas wiemy już ze nie jesteś zwolennikiem JQ a to nie znaczy ze inni nie mogą tego używać.
Jak widać jq jest proste w dodaniu na forum czy stronę. Nie potrzeba do tego większej wiedzy i ludziom się to podoba i masa stronkę właśnie stosuje jq i nie ma z tym większych problemów.
Ja po prostu staram się uświadamiać że jQ nie jest jedynym wyjściem...
Do tego pod względem wydajności jest delikatnie mówiąc zacofane, różnice widać nawet w użyciu funkcji $() w protku i jQ, gdzie w jq przy wykonaniu sprawdzane jest xx warunków...

Równie dobrze to okno logowania możesz zrobić w Lightboxiexx lub np.(co moim zdaniem miało by fajniejsz efekt) w modalboxie( http://okonet.ru/projects/modalbox/ )
Polecam przejrzeć http://scripteka.com/
Cytat:Nie potrzeba do tego większej wiedzy i ludziom się to podoba i masa stronkę właśnie stosuje jq i nie ma z tym większych problemów.
A do protka potrzeba większej wiedzy?:) Funkcje mają prawie taką samą składnie jak jQ, DOC też jest bardzo obszerne.
I naprawde spora ilość stron używa protka, mi. ze względu na wydajność czy np. dystrybucje razem z railsami.

btw. nie mam zamiaru dalej dyskutować bo to będzie tylko flame. jednemu pasuje jQ, innemy prototype a trzeci wogóle nie wie czego używa. ;)

@topic.
Styl w miarę, choć nie podoba mi się na monotonia kolorów... Ożywił byś o troche, bardziej 'odciąć' tło od contentu.
I mam nadzieje że zastosowałeś no_conflict, inaczej nie będą działały szybkie odpowiedzi, edycja wątków itp
Serwery CS REKSIO:))
Oczywiście, że zastosowałem noConflict, wszystki opcje działają tak jak powinny
No to tak jak mówie, więcej kontrastu i będzie sexi. ^.-
Serwery CS REKSIO:))
[Obrazek: 2m4eveu.png]
Ostatnio wykonana praca:P
Z serwisem raczej mam mało wspólnego wiec raczej nie zostanie to potraktowane jako reklama:P



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości