Nasze ostatnie grafiki

Założony przez  Exclusive.

Nie ma co oceniać... w pierwszej postrzępione rogi i wielki napis + jakaś teksturka. W drugiej wielki napis i źle wyśrodkowany, a właściwie to niewyśrodkowany. Generalnie ćwicz, ćwicz. Wytrwałości życzę! Piątka!
(02.02.2013, 19:41)Broniu napisał(a): Robię nowe rangi i nie jestem w stanie zdecydować...


[Obrazek: admin.png]

[Obrazek: admin.png]
Pierwsze co od razu rzuca się w oczy to piksele, które psują cały efekt pracy. Pierwsza zdecydowanie lepsza od drugiej.
A więc ocenicie?

[Obrazek: 2dcesls.jpg]

Dodam, że z grafiką nie miałem nigdy do czynienia ;) Kontynuować dalej czy dać sobie spokój?
Wydaje mi się że wszystko za wielkie! Przez co jest wrażenie rozrzucenia wszystkiego, wielki bałagan panuje...
hipekxd, to Twój pierwszy projekt? Tak jakoś wierzyć mi się nie chce bo jest całkiem w porządku. :) Pamiętam swoje początki i lepiej je przemilczę. :D

Podoba mi się faktura w tle. Jak wspomniał Mazu - wszystko jest zbyt duże przez co strona sprawia wrażenie ociężałej... Zauważyłem, że teraz w modzie są niskie i małe nagłówki a projektanci skupiają się na zawartości. :)
Mimo to muszę przyznać, że jest przejrzyście i schludnie. Podoba mi się typografia, ale nie należy z nią przesadzać, jak np. tutaj:
http://www.forum-king.com/
Custom fonty są fajne, ale z umiarem. :) Tam gdzie je masz mogą być, ewentualnie jeszcze w nagłówkach działów i wystarczy.

Kontynuuj prace, praktyka czyni mistrza.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Najlepiej będzie, gdy pokażesz nam skończony projekt i w osobnym swoim własnym wątku, będzie można w przyszłości ocenić nie tylko prace, a i poczyniony postęp. ;)
I nie "welcome on" tylko "welcome to"
Odświeżę trochę ten wątek chwaląc się moim nieudolnym awatarem :)
[Obrazek: awek3k.png]
Zauważyłem ostatnio, że style na Bootstrapie Twittera idą po baardzo wysokich cenach, a jako, że znam nieco ten framework to czemu by nie spróbować swoich sił? :)

Na początek taki sobie dashboard:
[Obrazek: 2WGkn.png]

I z otwartym menu + szukajka:
[Obrazek: 2WGmc.png]
Huhu no no ładne ładne :)
Przyjrzałem się Bootstrapowi i muszę przyznać, że jest to całkiem ciekawe rozwiązanie. :)

Co mi się podoba w Twoim projekcie:
+ prostota i czytelność
+ awatar w kole - inspirowany g+? :) W każdym razie ciekawy efekt.
+ niski i prosty nagłówek z szukajką, panelem i skrzynką. All in one. :)

Z kolei nie przekonuje mnie:
- kolor ikonek w lewym panelu... Stawiałbym raczej na szarości.
- opis pod nagłówkiem strony "Dashboard" - proponuję zwiększyć kontrast bo zjada go tło.
- niespójne zaokrąglenia: awatar w kole, szukajka, inbox i panel mają różne "radiusy" a statystyki w stylu WinUI są kwadratowe. Przydałoby się to jakoś ujednolicić? :)

To na tyle z mojej strony. Jak coś wymodzisz nowego to chętnie zobaczę. Keep it up! ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Dzięki za opinie :)
Tak dla zainteresowanych Bootstrapem odsyłam do dokumentacji: http://twitter.github.io/bootstrap/index.html
Oraz ciekawa paczka ikonek z której sam korzystam: http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/

PS. Kiedyś myślałem o stylu forum na Bootstrapie i nawet coś zacząłem tam robić...
[Obrazek: girlxxx.png]
Hmm... Ostatnio założyłem nowego bloga i zdecydowałem się postawić go na Bloggerze ze względu na możliwość w miarę wygodnej moderacji via apka na Androidzie. Postanowiłem, że trzeba nieco przerobić styl (bo kto by chciał oglądać kolejny blog, który używa któregoś z dostępnych szablonów? Bleh).
No i myślałem nad czymś w kolorze kawy z mlekiem i wyszło mi takie cuś:
[Obrazek: i8wp.jpg]

Co o tym sądzicie? Zbyt proste czy jest okej?


No, a tu taki WIP (wszelkie prawa zastrzeżone):
[Obrazek: p7k4.jpg]
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
1:
Dla mnie styl jest zbyt prosty (gust). Przyczepie się jedynie do daty dodania wpisu, bo mam wrażenie, że kolor czcionki zaraz zmyje się z tłem. :P

2:
Supcio! :cool:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości