Nasze ostatnie grafiki

Założony przez  Exclusive.

Dziękuję :) Lepszy od obecnego stylu? Właśnie nie wiem co wykombinować z działami. Moje założenie to forum ma być proste i subtelne ;) Dlatego obrałem kolorystykę biało-fioletową.
Zdecydowanie lepszy od obecnego stylu ;)
Widok działu...na razie wykombinowałem coś takiego. Co myślicie?

[Obrazek: 35kpldz.png]

Proszę o opinię :)

EDIT: Siper - dziękuję ;)
Dałbym jakiś większy odstęp i nieco zmniejszył czcionkę od nazwy tematu i nazwy działu.
Hmm...to jest właśnie tak specjalnie :)

Widziałeś interfejs Windows Phone?

To jest element charakterystyczny:
[Obrazek: mozart37.jpg]
Widziałem, ale moim zdaniem u Ciebie to się nieco zbyt zlewa (daj chociaż odstęp większy pomiędzy działami) :p
Większy odstęp między działami mogę zrobić :) Na razie to jest tylko projekt (header jak i widok działu)
header - jest już trochę zakodowany, ale widok działu na razie nic :)

EDIT: Kompletnie nie mam pomysłu na widok wątku :)
Styl jest już udostępniony dla wszystkich także zapraszam, myślę że się spodoba i czekam na ocenę ;)
No nieźle, widać, że dopracowany styl ;)

Mam pytanie nieco off-topowe, nie miałbyś nic przeciwko gdybym wykorzystał ten spinner ( http://www.winforum.eu/metro/loading.gif ) z W8 dla swojego projektu (Nie styl na forum :P )? :shy:
Oczywiście i dziękuje :P
(17.08.2012, 13:03)hipekxd napisał(a): Oczywiście i dziękuje :P

No to brawo... Łamiesz ich licencję?
DamYan - jak łamię, to chciałbym ją jeszcze łamać przez kilka dni :) Później go usunę.

Co do stylu to są dostępne teraz nowe wersje kolorystyczne, bo granatowy nie każdemu pasuje.
Styl posiada wielu zwolenników, aczkolwiek mi średnio przypadł do gustu. Może to winna tej jednolitości, która w nim dominuje? Wiadomo, metro to minimalizm i prostota, lecz w wydaniu "artystycznym" czego nie widać po w/w templatce.
Jednolitość? W sensie kolorów? Nad kolorami jeszcze popracujemy.
Witam ;) Może ja zamieszczę tutaj też coś swojego :P Nie jestem jakimś pro grafikiem, i traktuję to jako zabawa :P

[Obrazek: pm666.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości