Nasze ostatnie grafiki

Założony przez  Exclusive.

Mi się bardziej podoba ta bez przedmiotów :)
[Obrazek: 4f4t]

Wersja prawie-ostateczna. Potem zrobie Stopkę, resztę stron, buttony i można kodować :)
[Obrazek: ?di=NGA3]

Stara praca, sprzed roku. Temat: Martwa natura.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ładna praca :) zawsze brałem się za jakieś malowanie ale co zacząłem to nigdy nie skończyłem xd

(23.08.2011, 15:56)matti9410 napisał(a): Nie wiedziałem gdzie to napisać ale pisze tutaj prosił bym o ocenienie mojego stylu jest to 2 jaki stworzyłem pod mybb. - csgames.eu
Nie wiem czy tak moge pisac tutaj w dziale ale bardzo bym prosił o ocenienie mojego stylu który wykonałem dla csgames.eu :) Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje.
Informacje o użytkowniku w poście żywcem skopiowałeś z MyBB PL. Zastanawiam się, czy wiesz chociaż, co oznacza skrót "ui" w klasach uicontent i uiname. :cool:

Dla porównania:
CSS MyBB PL 2.0:
.uiname {
    color: #80725D;
    float: left;
    margin-right: 5px;
    text-align: right;
    width: 85px;
}

.uicontent {
    color: #005C59;
    float: left;
    font-weight: bold;
    text-align: left;
    width: 80px;
}

Twój CSS [nieznacznie zedytowany]:
.uiname {
    color: #1C77AC;
    float: left;
    margin-left: 2px;
    margin-right: 5px;
    text-align: right;
    width: 85px;
}

.uicontent {
    color: #555555;
    float: left;
    font-weight: 700;
    text-align: left;
    width: 80px;
}
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Już zmieniam
A tak niebiorąc pod uwage tego up to fajny ten styl ?
(30.08.2011, 20:15)matti9410 napisał(a): /.../
A tak niebiorąc pod uwage tego up to fajny ten styl ?

Style godne uwagi to style kreatywne i twórcze. Twój jest maksymalnie odtwórczy... Co mamy oceniać? Styl, który jest niemal identyczny jak ten z http://community.invisionpower.com/ ? :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
A więc tak. Po raz kolejny zabieram się za robienie stylu ale po raz pierwszy zasięgam rady więcej niż jednej osoby :)

Chcę, aby moje najnowsze co nie co, było już w pełni wykończone, bez żadnych "fejków".

http://www.bako.grafifor.pl/

Myślałem nad zmianą kolorystyki, a raczej ktoś mi o tym powiedział. Stylów o takiej barwie niebieskiego jest dosyć sporo, tak więc chętnie wysłucham Waszych porad, co do ładnej kolorystyki. Najlepiej by było, gdyby przeważał kolor niebieski (w końcu to BlueInset 3.0 :)).

Znalazłem taką paletę kolorków, i sądzę, że jest ona dość ciekawa.

http://www.colourlovers.com/palette/1766...arry_night

Mógłbym jeszcze urozmaicić ją o lekkie zaczerpnięcie koloru pomarańczowego. Nie chcę decydować sam, bo nie robię stylu dla siebie tylko dla społeczności.

Oczywiście mile widziane porady co do ogólnego rozmieszczenia elementów oraz ogólnych technicznych jak i graficznych błędów / poprawek.

Oczywiście styl nie jest w 100% ukończony, dopiero dopracowuje stronę główną.
[Obrazek: 43497079193440664790.jpg]
Samotna dusza oceanu, 2011.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Jak oceniacie ?
od 0 do 10
Od razu mówię ,że nie robiłem grafy od początku wakacji.

[Obrazek: gy898_cs-edge.png]
elroyalo napisał 20.10.2011, 19:33:
Mamy już wątek, w którym publikujemy swoje prace. Dołączam do niego Twój temat.
(20.10.2011, 18:50)DavidQest napisał(a): Od razu mówię ,że nie robiłem grafy od początku wakacji.
a ja nie jeździłam na łyżwach już rok. Co to ma do rzeczy? Zapomniałeś jak się używa pędzelka czy ołówka, czy co?

3
bo nie wiem co to jest, wszystko mi się zlewa. A napis zasłania dużą część.
ok thx za ocenę i podpowiedz co poprawić
oceniajcie dalej niedługo nowe !
a teraz nówka !
[Obrazek: wy877_ninja.png]
teraz "coś" widać i wygląda nieźle
szkoda tylko, że jak to zazwyczaj bywa, pewnie nie Ty jesteś autorem tej grafiki ;) ciekaw jestem jaka część jest naprawdę Twoja ? może przynajmniej napis NINJA ?
Kilka c4d nałożonych jeden na drugi, warstwa po warstwie. Postać wojownika ninja to pewnie stocka png już wycięta - pozbawiona tła.
Pracuj kolego, zamysł grafiki podoba mi się, samo wykonanie wymaga jeszcze dopracowania :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości