Reinstalacja mybb

Założony przez  Vastuney.

nazwa i wersja skryptu, z którego migrowano: Mybb 1.8
wersja skryptu MyBB: Mybb 1.8
adres forum: minecrafci.com
opis problemu: Nie wiem czy w dobrym dziale, ale nie wiedziałem gdzie się zwrócić, jakby co prosiłbym o ewentualne przeniesienie do odpowiedniego działu, a więc do sedna. Mam forum i chciałbym skasować całą jego zawartość włącznie z mybb i zainstalować na nowo, ale nie chciałbym stracić Użytkowników, tematów i postów. Była by możliwości skopiowania tego i wklejenia na nowo już zainstalowane mybb ? W ostateczność mogą być sami użytkownicy. Prosiłbym także o ewentualne wskazówki, pomoc, instrukcje. dziękuje !

Ps. Chcę same te 3 rzeczy, a nie całe forum
Szogi1910 napisał 03.11.2015, 15:30:
Twój problem nie ma nic wspólnego z migracją między skryptami.
Przenoszę do odpowiedniego działu.
Wchodzisz w phpmyadmin i eksportujesz odpowiednie tabele. Potem wgrywasz te tabele na nowy silnik
Najlepszym sposobem na "przeczyszczenie" jest zainstalowanie nowego "czystego" skryptu wraz z nową bazą SQL, a następnie ze starej bazy kopiować tabele odpowiedzialne za użytkowników, reputację, forum, działy, posty, grupy użytkowników, mycode, itp. Czyli wszystko to co jest potrzebne, aby była taka sama zawartość. Dzięki temu zyskasz dosłownie całkowite oczyszczenie ze śmieci po pluginach. Co prawda wpisy w tabeli z pluginów zostaną, ale nie będzie to miało wpływu na cokolwiek.

Zachowaj starą baze danych SQL, i stwórz nowy skrypt wraz z bazą i wchodząc do phpmyadmin kopiujesz tabele:
mybb_users
mybb_usergroups
mybb_usertitles
mybb_threads
mybb_threadratings
mybb_threadprefixes
mybb_reputation
mybb_privatemessages
mybb_posts
mybb_mycode
mybb_forums
Pamiętaj o przebudowaniu całej pamięci podręcznej w ACP.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości