Google seo - przepisywanie adresu

Konfiguracja  Założony przez  venres.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: http://przepisy-na-liquid.pl/forum
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam, zainstalowałem u siebie na (na razie) forum testowym plugin Google Seo pobraną z githuba. Chciałbym, żeby adresy wątków/działów wyglądały jak u Was (watek-nazwatematu a najlepiej sama nazwa tematu, bez "watek-"), natomiast u mnie wygląda to tak: watek-w.htm
Podaj swój plik .htaccess.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Mniej więcej sobie już z tym poradziłem. Mam jednak dodatkowe pytanie, nie da się usunąć z adresu "watek-" "dzial-"?
Nie wiem, pokaż swój .htaccess...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
(31.10.2015, 23:48)venres napisał(a): Mam jednak dodatkowe pytanie, nie da się usunąć z adresu "watek-" "dzial-"?
Nie jest to zalecane, bo ktoś może sobie nazwać wątek tak samo jak dział, czy jakiś nick użytkownika i do wątku jak i do działu będzie taki sam link.
@Matslom dzięki za odpowiedź. Tak jak wspominałem wcześniej udało mi się uporać z głównym problemem. Temat uważam za rozwiązany.
Witam,mam problem z włączeniem wtyczki Library, klikam  na zainstaluj i aktywuj ale nie instaluje się ona. Co może być  nie tak?
Ona działa, wystarczy że jest w folderze od pluginów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Taki komunikat mi się pojawił na forum Hello PluginLibrary!
This is a sample PluginLibrary Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.
...and this is the hellopl_example template.
@JuzwaLodz Hello PluginLibrary a zwykłe Library to nie to samo. To pierwsze to wtyczka do wiadomości na wszystkich podstronach forum, a ta druga wspomaga / umożliwia pracę innych pluginów ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Ok tylko że mi nie działa ta wtyczka nie wiem dlaczego, pliki wrzuciłem na pewno dobrze więc nie wiem co jest nie tak.

Moje pliki htaccess są takie

htaccess.txt
htaccess.exampe.txt
htaccess.nginx.txt



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości