Jak scalić autora, post i belki oraz jak je wyrównać?

Założony przez  PATRYXx.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: 1zkp.ugu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):


[Obrazek: problem.JPG]


Witam.
Jestem nowym użytkownikiem MyBB i postanowiłem założyć forum. Jednak tak jak na ss, tematy/posty nie łączą się z pozostałymi panelami. Chciałbym aby stanowiły całość, jedność ze sobą lub by były maksymalnie zbliżone do siebie. tak jak jest np. na tym forum. Ta widoczna luka podejrzewam, że jest od sygnatury.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z dokładnymi instrukcjami, gdyż dopiero rozpoczynam przygodę z tym oprogramowaniem.
Korzystam ze stylu JAMPS - GamerZone White Blue. Podaje login i hasło: test, test123
Pozdrawiam i dziękuje za okazane zainteresowanie.
Ps. Mam też tak ciężko się ta strona otwiera?


Załączone pliki Miniatury
   
Wejdź w global.css i z linii 1347 usuń
margin: 0 1% 15px 0;
Ok, trochę pomogło, lecz dalej została luka na sugnature. Da się jakoś ją usunąć dla użytkowników, którzy nie mają sygnatury?

Wróć, teraz button "nowa odpowiedź" jest nad tematem i pod nim.
Nie jest to luka na sygnaturę. Zobacz po lewej od treści posta; masz tam informacje o autorze posta, więc "belka z przyciskami" jest spychana na dół, bo by to na siebie nachodziło.
Jeżeli chcesz jeszcze usunąć odstęp od belki z tytułem tematu to w global.css znajdź (~1322 linia) i usuń
.post.classic {
    padding-top: 15px;
}
Dobra Jest już w miarę ok, ale czy dało by tą lukę czymś zająć? i jak to wszystko wyrównać by miało ręce i nogi?
Zjedź sobie na dół tam gdzie jest więcej odpowiedzi i zobacz jak to wygląda.

Link Do Tematu
Wejdź w global.css znajdź klasę post_controls (~1500 linia)
i dodaj pod tym
margin-bottom: 40px;
Coś się ruszyło, ale dalej jest nierówno od prawej strony. Może przyczyna nierówności jest to, że zmieniłem szerokość forum?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości