Zlot MyBB-Fanów w Polsce

Założony przez  DamYan.

Oczywiście że jestem na TAK. Warszawa to dobry punkt do spotkania... :D
Nie wypowiadam się na razie, ponieważ mam nieco inne sprawy na głowie (w tym początek sezonu w pracy), ale nie o tym miało być :)

Ogólnie, sala z rzutnikiem i inne rzeczy - są do zrobienia, bo mam dostęp do 5 klubów na MS AGH, więc to nie problem.
Co do mobilności i zbierania wszystkich jak na kolonie - to bez przesady ;) Mapa, GPS w łapę i ognia, poza tym koniec języka za przewodnika.

Zastanawiałem się jednak nad inną sprawą - ile osób na taki ZLOT rzeczywiście przyjedzie, ile osób się tylko zdeklaruje, podziamda, a później się wypnie plecami ;)

Dlatego pewnym jest, że będę chciał zrobić spotkanie Ekipy, gdzie pewnie lepiej się poznamy, a jak przy okazji przyjedzie jeszcze parę osób spoza Ekipy - to będzie fajny klimat. Nie łudzę się, że nagle zjedzie się 30/40 osób i z wielkim zaangażowaniem włączy się w organizację. To nierealne na tym etapie naszej znajomości tutaj, wzajemnego zaufania i nawet wspólnych zainteresowań.

Na MyBB PL wchodzi się po to, by ktoś Ci pomógł i... tyle :) Inaczej kategoria Po godzinach tętniłaby życiem, a tak nie jest. Tutaj dopiero trzeba się poznać, a nastolatek raczej nie zaryzykuje takiego poznawania się kosztem przyjazdu gdzieś w nieznane, i to jeszcze pod strzechę "złego" DamYana :D Staram się być realistą, a ten wątek był rzeczywiście jakimś podrygiem i spontaniczną zagadułą oraz zbadaniem nastrojów.

Czyli co - piszecie się na Kraka? :)

Zanim będzie Zlot - mamy jeszcze niespodziewankę, ale... na razie cicho sza!! :)
Sądze,że otwarta debada głosowa (online) na temat mybb oraz jego dodatkach,kierunku rozwoju to dobry pomysł. Napewno w pewnym stopniu nakreśliło możliwości oraz skale zainteresowanych ;)
(10.09.2010, 14:44)Sqn!K napisał(a): Sądze,że otwarta debada głosowa (online) na temat mybb oraz jego dodatkach,kierunku rozwoju to dobry pomysł. Napewno w pewnym stopniu nakreśliło możliwości oraz skale zainteresowanych ;)

Sądzę, że o MyBB wiemy wiele, więc o czym byśmy rozmawiali :) Lepiej się poznać, zobaczyć, kto reprezentuje tę scenę, tematy dotyczące MyBB włączą się naturalnie.
Kraków



Jestem za :blush:
(10.09.2010, 15:01)DamYan napisał(a): Sądzę, że o MyBB wiemy wiele, więc o czym byśmy rozmawiali
Na tym skończyłem i tym samym zakończyłem zainteresowanie takowym zlotem.
Mam nadzieje że kiedyś zmienicie zdanie,lepiej późno niż wcale.


(12.09.2010, 11:19)Sqn!K napisał(a):
(10.09.2010, 15:01)DamYan napisał(a): Sądzę, że o MyBB wiemy wiele, więc o czym byśmy rozmawiali
Na tym skończyłem i tym samym zakończyłem zainteresowanie takowym zlotem.
Mam nadzieje że kiedyś zmienicie zdanie,lepiej późno niż wcale.

IMO nie widzę sensu przygotowywania jakichś prezentacji, jeżeli będą osoby z ekipy + kilka dodatkowych
Krk+.
BTW - na zlocie czarownic MyBB - koszuliny obowiązkowe: https://webboard.pl/thread-13357.html :cool:

Taki zielony znak rozpoznawczy :szczerbol:
Co z tym zlotem?
(06.01.2011, 16:13)Riger napisał(a): Co z tym zlotem?

Na razie brak wiążących wieści.
Chętnie bym uczestniczył takim zlocie :D Tylko zależy gdzie się odbędzie ;)
Najlepiej w centrum polski... Łódź :D
Wrócimy do tematu na wiosnę, czyli myślę, że ok. lutego 2011 wyznaczymy termin i miejsce w marcu :)
Proponuję założyć ankietę w której do wyboru będą wszystkie wszystkie województwa polski i tam gdzie będzie najwięcej głosów, tam zrobimy spotkanie. Najlepiej, żeby osoby, które deklarują się na spotkanie, niech napiszą w poście jakie województwo i czy się w ogóle deklarują.
Wrócimy do tematu na wiosnę

Nie wyraźnie DamYan napisał?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości