Zlot MyBB-Fanów w Polsce

Założony przez  DamYan.

Jakby było gdzieś koło Katowic to na 100% tam jestem jak gdzieś dalej to wątpie że wpadne
Biorąc pod uwagę wyniki ankiety Gdzie mieszkasz? oraz to, że jestem w stanie w Krakowie sporo namieszać - ogłaszam - 1. Zlot MyBB-Fanów odbędzie się w Krakowie!

Sporo ludzi mieszka niedaleko, może dojechać, więc będzie łatwiej mnie osobiście ogarnąć sprawę organizacyjną.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w bezpośredniej organizacji w samym Krakowem - proszę o kontakt na maila damian.moskalski@mybboard.pl

Dokładny plan opracujemy z Ekipą i z osobami, które wspomogą nas w organizacji. Wstępny zarys już jest, a zawiera nie tylko dobrą imprezę na zakończenie, ale i zwiedzanie Krakowa oraz inne urozmaicenia.

Czekajcie na kolejne newsy :D
Ale to nie wypali...
Ale to nie wypali...

Może vBulletin ale nie MyBB
No właśnie kiedy jakieś szczegóły na temat tego zlotu będą bo już miesiąc temu o tym napisano, a do dzisiaj zero informacji na ten temat.
(31.12.2009, 15:43)virus4 napisał(a): No właśnie kiedy jakieś szczegóły na temat tego zlotu będą bo już miesiąc temu o tym napisano, a do dzisiaj zero informacji na ten temat.

Szczegóły pojawią się, jak będzie cokolwiek zaplanowane. Chcemy zrobić większą akcję, a do tego trzeba czasu i sponsorów.

Plany są, ale to nie sztuka je tutaj przedstawić, a później się z nich nie wywiązać. Wstępnie mogę powiedzieć, że szykowane jest coś dla wiedzy i nauki, ale także i dla rozrywki :)

PS
Do tej pory NIKT nie zgłosił się do pomocy w organizacji.
A na czym by ta pomoc miała polegać? Chodzi Wam o pomoc w przygotowaniach na miejscu (w Krakowie) czy przez internet? :D
(31.12.2009, 15:51)virus4 napisał(a): A na czym by ta pomoc miała polegać? Chodzi Wam o pomoc w przygotowaniach na miejscu (w Krakowie) czy przez internet? :D

I tak, i tak :) Na moją prośbę i jakby nie było apel - nikt nie odpowiedział. Trudno, dlatego wszystko może się opóźnić.
Może by odkopać deczko temat? :D
Trzeba było wcześniej myśleć, teraz to wszyscy to pewnie praca/szkoła na wysokich obrotach.
Serwery CS REKSIO:))
Witam.

Jak dla mnie pomysł nie do zrealizowania.
Dlaczego ?
Po pierwsze miejsce.
Każdy chciał by mieć najbliżej ;)
Admin ma największy wpływ na forum więc logiczne ,że będzie tam gdzie on ma nabliżej (ludzka podświadomość :D)
Po pierwsze co tam ma być :D ?
Jak mamy się zgłosić do pomocy skoro tylko wiemy ,że to ma być w krakowie i nic po za tym ?
@wujas
Zawsze można zrobić w ciągu weekendu albo w zimę :D
Dobrze by było gdyby ekipa forum była cała choćbhy 3/4 :P
Czy jest dużo fanów ?
Ja nie jestem fanem korzystam tylko dlatego ,że to jedyny darmowy skrypt który mi odpowiada.
Życze wam powodzenia może kiedyś tego dokonacie do MyBB 2.0 :D
eQuus: To jest do zrealizowania. Twierdzisz, że admin będzie chciał jak najbliżej siebie - to nie jest nastolatek, tylko kawał chłopa(nie obraź się:D, pozytywnie) więc raczej, gdy by organizował taki zlot to raczej nie było by to najbliżej miejscowości zamieszkania Damiana, tylko miejsce ustalone wspólnie, przez wszystkich(a przynajmniej tak mi się wydaje). Po drugie to nasz Administrator ma doświadczenie w tego typu, po części podobnych sprawach, o czym można przeczytać w wywiadzie. Tak więc wydaje mi się, że są realne szanse zorganizowania takiego wypadu, tylko, że fakt - trochę za późno, można było o tym w wakacje myśleć, ale co... odbijemy się w następne? ;)
XemiX, muszę trochę obalić Twoją teorię lokalizacji, bo właśnie o Krakowie podczas ostatniej głośniejszej dysputy na ten temat była mowa. Mimo, że mieszkam miedzy wwa a bstokiem to mi to wlasciwie odpowiada. Ale administracja sie nie wypowiada, czyli narazie nici.
Widze, że spora cześć osób wypowiadająca sie na temat ww. pytania/informacji ma prawdziwy dylemat - wsiąść do pociągu.Wiadomo że w tego typu organizacjach chodzi o jak najwieksze pole do działania. Natomiast nie o to żeby jakiś moderator itp związany z ekipą miał blisko do łózeczka.

Jeśli chcecie być tacy profesionalni to pomyślcie o tak banalnych sprawach jak np. rzutnik,stół,sala czy też osoba kreatywna oraz mobilna(samochod) która zajmie sie sprawami org.

Panie Administratorze polecam zrobić ankiete pt. Kto ma +18lat,głos po mutacji oraz przyzwoity wygląd. ;) Czekam na pierwsze efekty ;)
(31.08.2010, 16:37)wujas napisał(a): Trzeba było wcześniej myśleć, teraz to wszyscy to pewnie praca/szkoła na wysokich obrotach.
+1

(01.09.2010, 18:25)eQuuS napisał(a): [...]
Dobrze by było gdyby ekipa forum była cała choćbhy 3/4 :P

(09.09.2010, 17:08)Sqn!K napisał(a): Panie Administratorze polecam zrobić ankiete pt. Kto ma +18lat,głos po mutacji oraz przyzwoity wygląd. ;) Czekam na pierwsze efekty ;)

Te dwa cytaty wyżej wzajemnie się wykluczają, bo wiele jest osób w ekipie jeszcze przed 18.
Ale IMO nie ma sensu robić specjalnych ograniczeń wiekowych na taki zlot, po prostu można ewentualnego opiekuna wziąć ze sobą, bądź po prostu jechać na własną odpowiedzialność.
Jeśli chodzi o miejsce zlotu to Kraków raczej by mi nie pasował. Nie mogę się wypowiedzieć w temacie miejsca zlotu, ponieważ wiadomo 1 osoba będzie miała 200km do miejsca zlotu, a inna osoba np. 20km.
Ale to po prostu normalne.

Oczywiście zlot to bardzo dobry pomysł, ale żeby to zorganizować trzeba rzeczywiście być cierpliwym, bo szybko ten pomysł sukcesu nie osiągnie. ;)
(09.09.2010, 17:16)DarK15 napisał(a): wiele jest osób w ekipie jeszcze przed 18.
Oczywiście chodzi o osoby zainteresowane organizacją.
Mi Krk odpowiada,bo mam tam mieszkanie ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości