Zlot MyBB-Fanów w Polsce

Założony przez  DamYan.

Nasza społeczność coraz bardziej się rozrasta. Mamy wielu zwolenników, wielu przeciwników, wielu użytkowników :)

Co myślicie o tym, by zorganizować 1. Polski Zlot MyBB-Fanów w jednym z naszych dużych miast?

Forma oczywiście jest jeszcze do uzgodnienia, ale chciałbym poznać Wasze zdanie, czy warto, czy jest sens, czy to wypali :)
Pomysł bardzo fajny! Ja popieram w 100%! Tylko jeszcze musicie ustalić gdzie i kiedy. To też ma dużo rolę!

TAK!

Pozdrawiam!
Popieram. Ja bym chętnie się na takie coś wybrał tylko musiałoby to być w okolicach woj. śląskiego.
Ja jestem na tak. Dobrze by było gdyby takie spotkanie było tak, jak virus4 napisał w okolicach woj. śląskiego.
Sam jestem z kujawsko-pomorskiego, ale myślę, że Warszawa to wcale niegłupi pomysł ; )
Ja bym wolał gdzieś na podkarpaciu:/
Z miejscem zawsze jest problem, bo każdy chciałby blisko siebie, ale zawsze problem jakoś można przeskoczyć robiąc kolejne zloty w różnych miejscach.
Wg mnie w grę powinny wchodzić największe miasta, bo do nich jest najlepszy dojazd, największy wybór miejsc na spotkanie, baza noclegowa.

Powinniśmy brać pod uwagę miasta typu Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Rzeszów itp.
NO tak, tylko Co ile takie zloty by się odbywały, jak to by wyglądało itd?
Heh, niby jest dużo fanów MyBB, lecz trudno trafić do wszystkich, tak więc zlot powinien być planowany minimum z 6 miesięcznym wyprzedzeniem.

Co do miast - z tym zawsze będzie problem i mnie raczej tam nie ujrzycie (z powodów czysto wiekowych).
(21.09.2009, 14:50)virus4 napisał(a): NO tak, tylko Co ile takie zloty by się odbywały, jak to by wyglądało itd?

Właśnie po to jest ten wątek, by wymyślić jak to ma wyglądać :cool:
Można by było zorganizować jakieś wykłady. Np na temat tworzenia skorek etc. Bezpłatna pomoc(instalacje etc.). Dyskusje na temat mybb (przyszłość, obecny wygląd,). Oczywiscie nie może zabraknąć sspotkania przy kuflu piwa.
Jak będzie na dolnym śląsku to wpadnę z kolegą z branży :) Ale wiem, że nie będzie..

Można poruszyć temat konkurencyjnych skryptów, co mają czego nie ma MyBB i jak MyBB jeszcze udoskonalić.. nie dużo brakuje.
Myślę, że Wrocław byłby najodpowiedniejszym miejscem :)

Wrocław - miasto spotkań xD
(21.09.2009, 18:25)Itsme napisał(a): Myślę, że Wrocław byłby najodpowiedniejszym miejscem :)

Wrocław - miasto spotkań xD
Jestem za, zarezerwuję miejscówki, mieszkam obecnie we Wrocku.

[Obrazek: meetingplace.jpg]
Jeżeli ten zlot będzie organizowany w województwie małopolskim ,blisko Krakowa to powinniście mnie zobaczyć :D

Tnz przyjadę ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości