Lista osób oglądających profil - testy

Założony przez  Łukasz Tkacz.

Hej,
zrobiłem dodatek, który na wzór np. IPB pokazuje w profilu listę osób, które ostatnio odwiedził nasz profil.
Poniżej zrzut poglądowy jak to wygląda:

   


Szukam osób, które zechciałyby to u siebie przetestować (jedynie MyBB 1.8) a także ewentualnych pomysłów na dodatkowe opcje.
Domyślnie wyświetlanych jest 5 ostatnich osób, nie ma jednak problemu, aby pokazywać ich więcej.
Szablony pozwalają na dosyć swobodne ustalanie tego, co ma być wyświetlane (np. wyrzucenie awatara, jeżeli jest zbędny). 


Dodatkowo to użytkownik w swoich ustawieniach określa, czy chce, aby coś takiego było wyświetlane w jego profilu.
To co mi przychodzi do głowy to opcja dodania uprawnień dla grup tj. określenia, które grupy mogą, a które nie mogą z tego korzystać, podobnie można zrobić i z widocznością, no ale to tylko zamysł.
Z chęcią przetestuje to u siebie na forum :)
Ok, dodatek trafił do downloadu, będzie rozwijany na bieżąco w ramach pojawiania się propozycji :)
https://webboard.pl/thread-64067.html
A dodaliście ten plugin do Waszego forum? Fajnie by było. :)
W sumie czemu by nie, dodane :)
Super, chyba najlepiej przetestujesz ty te możliwości na tym forum, gdzie jest bardzo dużo użytkowników. Z mojej strony, jak coś zauważę niepokojącego lub wpadnie mi do głowy jakaś nowa funkcjonalność, to na pewno napiszę w tym wątku.


Edit:
No i ładnie wypełniło to puste pole. ;)
Wszystko niby ok ale nie działa polish lang. Pomimo dobrych ustawień itp. mam wpis w panelu: last visitors
Przerobiłem zatem plik językowy angielski:

$l['profileVisitorsTitle'] = 'Odwiedzający';
$l['profileVisitorsLabel'] = 'Pokaż odwiedzających w profilu';

i teraz hula.
Propozycja
Opcjonalnie dodanie integracji z MyAlerts
"X odwiedził Twój profil"
@malarek
Dzięki za info, faktycznie był błąd, został poprawiony w nowej wersji:
https://webboard.pl/thread-64067.html
Wymaga to pluginu MyAlerts?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Nie, działa również i bez niego. Jeżeli jest dostępny, to się po prostu integruje.
Jak dostałem informacje w MyAlerts, że ktoś odwiedził mój profil, to ciągle jest ta 1 oznaczająca, że mam nowe powiadomienie. Można by to jakoś usunąć, lub dodać opcję, żeby można było to oznaczyć jako przeczytane?
@Ardex, @Łukasz Tkacz nie podlinkował alertu więc musisz wejść w zakładkę "Pokaż powiadomienia", po odiwedzeniu tej podstrony powiadomienie powinno zostać oznaczone jako przeczytane
[Obrazek: 47522356546823563518.png]
Coś chyba nie tak :O Bo nie dostałem tylu punktów reputacji
@Łukasz Tkacz Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale gdy ktoś odwiedzi mój profil, ciągle pokazuje mi się to w powiadomieniach dopóki nie usunę tego w UCP. Nie ma opcji by zaznaczyć powiadomienia jako przeczytane :/
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

4 gości