SteamLogin

Błąd   Założony przez  PotomakTV.

wersja skryptu MyBB:1.8.6
adres forumhttp://upokera.xaa.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):  Zainstalowałem ten plugin stąd  https://github.com/noxwyll/Steam-Login-MyBB-1.8 No i teraz jest mały problem tak jak trzeba było dodałem STEAM API KEY Leczy w konfiguracji mam taką rubrykę 
"Required Field
You can set one required field here to autofill with the Steam ID of the user. Type the ID of the custom profile field.
Required fields are NOT supported by this plugin. It will work with one if you set it here."

I mnie mogę rozszyfrować o co z tym chodzi... Proszę o pomoc. Ludzie po zalogowaniu mają białą stronę...
Cytat:Wymagane pole
Możesz ustawić jedno wymagane pole, które będzie automatycznie wypełniane ID steam użytkownika. Podaj ID dodatkowego pola
Wymagane pola nie są wspierane przez ten plugin. Będzie to działać z jednym polem jeżeli ustawisz to tutaj.
Musisz stworzyć nowe dodatkowe pole w profilach i wkleić tutaj jego identyfikator.
(13.10.2015, 10:13)Matslom napisał(a):
Cytat:Wymagane pole
Możesz ustawić jedno wymagane pole, które będzie automatycznie wypełniane ID steam użytkownika. Podaj ID dodatkowego pola
Wymagane pola nie są wspierane przez ten plugin. Będzie to działać z jednym polem jeżeli ustawisz to tutaj.
Musisz stworzyć nowe dodatkowe pole w profilach i wkleić tutaj jego identyfikator.
A gdzie to zrobić?
ACP -> Konfiguracja -> Dodatkowe pola w profilu?
Poszukajcie czasem na własną rękę czegoś, zamiast czekać na odpowiedź, która może nadejść za kilka godzin... A przejrzenie ACP to raptem kilka minut...
(13.10.2015, 11:40)Ardex napisał(a): ACP -> Konfiguracja -> Dodatkowe pola w profilu?
Poszukajcie czasem na własną rękę czegoś, zamiast czekać na odpowiedź, która może nadejść za kilka godzin... A przejrzenie ACP to raptem kilka minut...
Kolego nie o to chodzi...
Po zrobieniu tego daje w ustawieniach "steamlogin-configurate" Okej daje link do steam api key okej potem mam niżej tą informację
"Wymagane pole
Możesz ustawić jedno wymagane pole, które będzie automatycznie wypełniane ID steam użytkownika. Podaj ID dodatkowego pola
Wymagane pola nie są wspierane przez ten plugin. Będzie to działać z jednym polem jeżeli ustawisz to tutaj."
Okej i dalej nie wiem co zrobić mam nowe pole użytkownika i normalnie nazwę dałem... Jak zrobiłem wpisałem nazwę dodatkowego pola użytkownika wpisałem w tym miejscu tą nazwę nowego pola, i co? I po zalogowaniu przez steam mam białą kartę i jak chcę wejść w czyjś profil to mam to "MyBB napotkało wewnętrzny błąd w zapytaniu SQL i nie może kontynuować.

Błąd SQL:
1054 - Unknown column 'loginname' in 'field list'
Zapytanie:
SELECT loginname FROM mybb_users WHERE uid = '1'
Odwiedź Polski Support MyBB aby uzyskać pomoc."
W te pole wpisujesz identyfikator dodatkowe pola. Wejdź w ustawienia tego dodatkowego pola i w linku będziesz miał numerek (najprawdopodobniej na końcu). Ten numerek wpisujesz do tego pola.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości