linehost.pl

Założony przez Łukasz Tkacz.

OFERTA NIEAKTUALNA
Podziękowali: Siper, Linehost, Adrian, MaciejB, Cybul, Ka28eM
Darmowy serwer www dla Twojego forum MyBB!

Korzystasz z darmowego hostingu? Strona ładuje się wieki? Dodaj kopa swojemu forum! Wykorzystaj darmowy kod na hosting www w Linehost.

-Kod można użyć tylko raz przy zamówieniu.
-Tylko pięć pierwszych szczęśliwców może go użyć przy zamówieniu.
-Należy zamówić serwer na kwartał (3 miesiące).
-Na końcu zamówienia należy wpisac kod "011BIWKUX4" aby opłacił Wasz serwer na kwartał.
-Promocja obejmuje Serwer WWW - Power #4 - 10GB. Więcej na naszej stronie http://www.linehost.pl
-Promocja nie obejmuje opcji "Dodatkowy 1GB HDD" przy zamówieniu.

Pozdrawiam,
Mateusz Wdówka.
Podziękowali: MaciejB
Trzy serwery VPS za "frajer" kto pierwszy ten lepszy. Usługe opłacisz właśnie tym kodem.

www.linehost.pl ---> Oferta ---> Serwer VPS OpenVZ ---> Power #1 (ten zamawiamy)
Usługa: Power#1 - Serwery VPS OpenVZ
Kod rabatowy: mybboard.pl_VPS (kod opłaci serwer na okres 3 miesięcy "kwartał")

Miłego dnia i zabawy jeżeli nigdy nie miałeś okazji zapoznać się z hostingiem na serwerze VPS :) Każdy zarejestrowany w Linehost może użyć tylko jeden raz kodu na jeden darmowy serwer w tej promocji.

Pozdrawiam,
Mateusz Wdówka.
Podziękowali: Radarr, MaciejB
Czy jest u was możliwa płatność SMS?
Na dole w stopce są płatności:
Przelew online
Visa/Mastercard
Paypal
SMS/BitCoin
Paysafecard
Podziękowali: Linehost, MaciejB
W stopce jest, ale w panelu nie mogę takiej opcji znaleźć.
(30.11.2015, 19:59)MaciejB napisał(a): W stopce jest, ale w panelu nie mogę takiej opcji znaleźć.

Witam.
W panelu klienta tymczasowo płatności sms zostały wyłączone z powodu błędu którego wykryli nasi administratorzy. Pragnę dodać, że bardziej opłacalną formą płatności są przelewy bankowe lub paysafecard którą można kupić w sklepie, kiosku itd. Wysyłając sms za 10zł konto zostaje doładowane na kwote ok 5zł. Jeżeli płatności idą przelewem nie są pobierane żadne prowizje przez operatorów lub w przypadku paysafecard mniejszy % Pan straci.

Pozdrawiam.
Witam.

Na święta rabat -50% dla wszystkich klientów linehost.pl na wszystkie serwery VPS (OpenVZ i KVM).

Kod: MINUS50%

Rabat ważny do końca zapasów.
Pozdrawiam.
Czy jest możliwość testowania serwera VPS przed zakupem?
Pomoc poprzez system prywatnych wiadomości jedynie odpłatnie.
Nie pisz do mnie prywatnych wiadomości w sprawie pomocy na forum, tak owe będą ignorowane.
Jeśli możesz zadać pytanie na forum, napisz nowy wątek.
hmmm... dziś nie może mi się załadować ich główna strona.

--------------------------------------------------------------------------
@Ardex Mi już również. Rano miałem z tym problemy ;)
Pomogłem i chcesz mi przyznać Punkt Reputacji? Proszę opisz w komentarzu za co go otrzymuję :) Dziękuje!  
@Sorian mi się ładuje bez problemu
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać. - Kartezjusz

Nie wyrażaj małej rzeczy w wielu słowach, lecz rzecz wielką w niewielu. - Pitagoras
Nie działała, bo prowadzili prace konserwacyjne.
Zamówiłem tam hosting i naprawdę śmiga bez zarzutu, fajne ceny i przy kupnie serwera na rok w niektórych opcjach domena gratis.
Polecam
(29.12.2015, 21:36)Supryk napisał(a): Czy jest możliwość testowania serwera VPS przed zakupem?
Oczywiście, poszedł kod na darmowego VPS systemem prywatnych wiadomości.

(30.12.2015, 12:01)Sorian napisał(a): hmmm... dziś nie może mi się załadować ich główna strona.
--------------------------------------------------------------------------
@Ardex Mi już również. Rano miałem z tym problemy ;)
Strona główna linehost.pl podczas konserwacji sieci, wprowadzania nowych zabezpieczeń i rozwiązań dla klientów mogła nie działać.

(31.12.2015, 17:10)Song1 napisał(a): Zamówiłem tam hosting i naprawdę śmiga bez zarzutu, fajne ceny i przy kupnie serwera na rok w niektórych opcjach domena gratis.
Polecam
Dziękujemy :)
chciałem kupić dzisiaj serwer z wykorzystaniem kodu promocyjnego i wyskakuje - # Kupon zniżkowy stracił ważność #

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości