Pusta kolumna w widoku działów

Błąd   Założony przez  dronez.

wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: http://www.gameleo.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Splat dark

Witajcie zainstalowałem tabele serwerow i to ona prawdopodobnie zmieniła szerokość wyświetlanego forum i pojawił się taki błąd

   
Adrian napisał 05.10.2015, 19:30:
Poprawiłem nazwę wątku. "Problem z quote" zdaje się w ogóle nie dotyczyć opisanego problemu...
Błąd raczej nie ma nic wspólnego z tą wtyczką. Po prostu masz o jedną komórkę tabeli więcej w nagłówku niż w działach, stąd pusta przestrzeń.
Musisz edytować szablon forumdisplay_subforums (w zakładce "forumdisplay" lub "widok działu").
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
kompletnie nie wiem jak to zrobić, pomożesz mi to rozszyfrować ?

kod szablonu forumdisplay_subforums

Cytat:<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead" colspan="5" align="center"><strong>{$lang->sub_forums_in}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td class="tcat" width="2%">&nbsp;</td>
<td class="tcat" width="59%"><span class="smalltext"><strong>{$lang->forumbit_forum}</strong></span></td>
<td class="tcat" width="7%" align="center" style="white-space: nowrap"><span class="smalltext"><strong>{$lang->forumbit_threads}</strong</span></td>
<td class="tcat" width="7%" align="center" style="white-space: nowrap"><span class="smalltext"><strong>{$lang->forumbit_posts}</strong></span></td>
<td class="tcat" width="15%" align="center"><span class="smalltext"><strong>{$lang->forumbit_lastpost}</strong></span></td>
    
</tr>
{$forums}
</table>
<br />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder">
<tr>
<td class="thead" colspan="5" align="center"><strong>{$lang->sub_forums_in}</strong></td>
</tr>
<tr>
<td class="tcat" width="2%">&nbsp;</td>
<td class="tcat" width="59%"><span class="smalltext"><strong>{$lang->forumbit_forum}</strong></span></td>
<td class="tcat" width="7%"></td>
<td class="tcat" width="15%" align="center"><span class="smalltext"><strong>{$lang->forumbit_lastpost}</strong></span></td>
</tr>
{$forums}
</table>
<br />

Powinno działać. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości