Problem z atrybutem "class"

Założony przez  GSLK.

wersja skryptu MyBB: 1.8.6
adres forum: playersconnect.vior.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam! Mam taki problem. Otóż w panelu logowania były dwa przyciski. Podczas edytowania ich w panelu jest był <input>, a drugi <a>. I ten odnośnik miał klasę "button2", którą postanowiłem przenieść na przycisk <input>. Jednak po dodaniu tego przycisk ten nie zmienił się w taki sam jak ten drugi. Okazało się jednak, że wystarczy napisać
<a class="button2" href="">Tekst></a>
i już pojawiał się ten styl na tym odnośniku. I tu pojawia się moje pytanie: czy można odnośnik połączyć jakoś z <input> bądź w jaki sposób nadać tą klasę atrybutowi <input>?
Jest button2:visited button2:link button2:active, jako tako button2 niema, więc pewnie dlatego nie zmienia, bo nic tam nie ma.

Skopiuj z tego atrybuty (czy jak to tam się zwało) do
.button2, zresztą.. Zobacz na .button. On jest przypisany do input i działa. Skopiuj, zmień nazwę na button2 i ustaw takie parametry jakie chcesz
(22.09.2015, 16:08)Radarr napisał(a): Jest button2:visited button2:link button2:active, jako tako button2 niema, więc pewnie dlatego nie zmienia, bo nic tam nie ma.

Skopiuj z tego atrybuty (czy jak to tam się zwało) do
.button2, zresztą.. Zobacz na .button. On jest przypisany do input i działa. Skopiuj, zmień nazwę na button2 i ustaw takie parametry jakie chcesz
Ale musi coś być w button2 skoro działa na <a>.
(22.09.2015, 16:10)GSLK napisał(a):
(22.09.2015, 16:08)Radarr napisał(a): Jest button2:visited button2:link button2:active, jako tako button2 niema, więc pewnie dlatego nie zmienia, bo nic tam nie ma.

Skopiuj z tego atrybuty (czy jak to tam się zwało) do
.button2, zresztą.. Zobacz na .button. On jest przypisany do input i działa. Skopiuj, zmień nazwę na button2 i ustaw takie parametry jakie chcesz
Ale musi coś być w button2 skoro działa na <a>.

Bo jest ustawione a.button2:visited itd. Nie ma samego button2, przynajmniej ja nie mogę znaleźć.
W Twoich arkuszach CSS klasę .button2 masz przypisaną wyłącznie do selektora a:

a.button2:link,
a.button2:visited,
a.button2:active

Jeśli ma zadziałać również na selektorze input to musisz go także dodać:

input.button2
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Jest już ten efekt szarzenia się, ale dalej nie ma koloru tego przycisku... Co zrobiłem źle?
PS. Dodałem tak:
Było:
a.button2:hover {
xxxxxxxx
}
Potem:
a.button2:hover,
input.button2:hover {
xxxxxx
}



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości