Obrazek w poście

Błąd   Założony przez  PotomakTV.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum: http://pokerteamp.c0.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam was mam problem otóż dodaję obrazek z hostingu forosik albo iv ale gdy wrzucę obrazek na forum dam wymiary podczas tworzenia postu jest okej ale jak zrobię post udostępnię to nagle jest jakiś kod zamiast obrazek...
[Obrazek: 14132712983793544780.png]
tutaj jest zaś obrazek... Nie widać go napisze ktoś jakie może mieć max wymiary help plz
Pierwsze słyszę, że się podaje wymiary w BBcode. Spróbuj samo [IMG].
No ale ludzie nie będą pisać tego im tylko klikną w obrazek... Jak to zmienić??? Kiedy ja dodaję ten obrazek mam wyświetlany obrazek tak jak być powinien ale po dodaniu posta widzę ten kod
Czy użytkownicy, którzy mają problem posiadają włączoną opcje pokazywania obrazków w postach
(22.09.2015, 13:50)Szogi1910 napisał(a): Czy użytkownicy, którzy mają problem posiadają włączoną opcje pokazywania obrazków w postach
Wiesz co teraz ci nie powiem, ale ja sam mam ten problem po dodaniu posta...
Wykonaj te dwa zapytania w phpmyadmin i zobacz rezultat

UPDATE `mybb_usersSET `showvideos` = '1';
UPDATE `mybb_usersSET `showimages` = '1'
(22.09.2015, 16:11)Szogi1910 napisał(a): Wykonaj te dwa zapytania w phpmyadmin i zobacz rezultat

UPDATE `mybb_usersSET `showvideos` = '1';
UPDATE `mybb_usersSET `showimages` = '1'
Zrobiłem tak jak kolega powiedział usunąłem te całe "=1000x563]" zostawiłem [img] tylko jak to teraz zrobić, żeby użytkownicy normalnie podczas robienia obrazków nie musieli nic takiego robić tylko, żeby klikneli na obrazek dali link i wszedł obrazek...
Po prostu dodajesz link do obrazka pomijać pola szerokość/wysokość
(22.09.2015, 17:39)Szogi1910 napisał(a): Po prostu dodajesz link do obrazka pomijać pola szerokość/wysokość
No tak ale nie każdy użytkownik będzie o tym wiedział i zarazem nie każdy zobaczy post co do dodawania obrazków jakbym zrobił...

Dziękuję za "pomoc"



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości