wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum:odjechani.com.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Mam problem z wysyłaniem email ze strony

Właśnie testuję hosting netdc.pl. Domyślna funkcja mail() PHP działa, aczkolwiek dochodzą z wirt-03.netdc.pl co widać ewidentnie na gmailu gdzie pisze przez wirt-03.netdc.pl i mi poradzili abym pocztę obsługiwał we własnych nazwach domenowych. Zmieniłem więc w ACP mybb mailing na SMTP i tak wygląda konfiguracja.

[Obrazek: BF0JJoi.png]

Używam Cloudflare, ale nie przepuszczam tam mejli, tzn mail, smtp, pop omijają chmurę, a dodatkowo ustawiłem sobie rekord MX odjechani.com.pl na mail.odjechani.com.pl, chociaż nie wiem czy to robi jakąś różnicę. Niestety mejle przy tej konfiguracji docierają tylko jak wyłączę szyfrowanie TLS, ale dochodzą ze znacznym opóźnieniem, natomiast z szyfrowaniem TLS dostaje błąd "Failed to start TLS encryption". Oczywiście konto mejlowe informacja@odjechani.com.pl zostało założone i ma poprawne dane. 

Nie mam pojęcia co jest grane. Ktoś może mi poradzić, nigdy specjalnie nie ogarniałem tych mejli, zazwyczaj działało na funkcji mail() PHP i nie miałem tych dopisków "przez" na gmailu, a teraz taki problem.
Forum: https://odjechani.com.pl Konto testowe - Login:Mybboard.pl Hasło:mybboard Posiadam link do Mybboard.pl w stopce.