Zacznę może od tego, że zmiany, które wprowadziliśmy uważamy za stosowne z punktu widzenia doświadczenia, zdobywanego podczas obserwacji życia toczącego się na MyBBoard.pl. W większości wypadków staramy się dążyć do jak największego uproszczenia procedur, zasad i poprawienia czytelności działów i Supportu w całości.
Chcemy, abyście nie odczuli tego zbyt mocno na własnej skórze i aby użytkownicy nie, którzy nie sa tutaj pierwszy dzień na pogubili się, dlatego o każdej nawet kosmetycznej zmianie - będziemy Was informować.

Zatem - po tym przydługawym wstępie, jedziemy z koksem zmian:

1. Dział Tutoriale, ze względu na swoją ogólnoforumową zawartość został wcielony do kategorii MyBulletinBoard
2. Wszystkie działy o nazwie Pomoc techniczna zostały uzupełnione o przedrostek, dzięki któremu łatwiej będzie Wam - użytkownikom znaleźć odpowiednie miejsce do pytań o pomoc
3. Dział Language-Support, który do tej pory był widoczny praktycznie dla wszystkich - został udostępniony tylko osobom uprawnionym tj. tłumaczom, moderatorom i administracji, ponieważ takie było jego pierwotne przeznaczenie, by być spokojnym miejscem pracy dla naszego Language-Teamu.

Na forum również pojawiły się rangi, będące odzwierciedleniem Waszej znajomości skryptu w zależności od ilości postów na forum:

* Nowicjusz (Minimalna liczba postów: 0)
* Kadet (Minimalna liczba postów: 20)
* Adept (Minimalna liczba postów: 50)
* Znawca (Minimalna liczba postów: 150)
* Koneser (Minimalna liczba postów: 250)
* Wyjadacz (Minimalna liczba postów: 500)
* Ekspert (Minimalna liczba postów: 1000).

Więcej grzechów nie pamiętam ;)
Najwięcej zmian dokonaliśmy z kategorii Modyfikacje, o czym już pisał bryn w tym miejscu, dlatego apeluję, by zapoznać się z istotą owych zmian, by nie było problemu z wcieleniem ich w życie (mam na myśli częste wizyty Waszych postów w Poczekalni lub ich usuwanie, jeśli będą rażąco naruszać postanowienia regulaminów).

Zatem - owocnej pracy, szybkiego działania wyszukiwarki i jak najstabilniejszego działania MyBB Wam życzę w imieniu ekipy forum :D