Top forum.

Założony przez  Radarr.

Hej, jak tam wasze odczucia co do top forum? Mam na myśli miejsce, gdzie jest logo i partner technologiczny.
Czy jest jeszcze ktoś komu nie pasują tutaj te kwadraciki obok chmur?
Możliwe, że trochę za bardzo jest to widoczne. Wygląda jak wielkie piksele.
Kto w ogóle na takie rzeczy zwraca uwagę? Mi tam pasuje.
Byłoby lepiej, jakby te chmurki były troszkę jaśniejsze, bo za bardzo to się gryzie. No ale przecież nie ma tu demokracji, więc radzę się przyzwyczaić.
Mi to nie przeszkadza, jest wręcz bardzo fajne, bardziej nowoczesne. Jedynie czepiałbym się tego odcięcia od pixeli do normalnego tła, jest zbyt widoczne. Lepiej gdyby pixele szły w dół i miały coraz mniejszą jasność, aby te przejście do normalnego tła było łagodniejsze.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ogólnie to na takie rzeczy nie zwracam uwagi, ale te kwadraciki jednak trochę nie pasują do całości.
Jestem już na tym forum trochę i przyznam się że nie zwróciłem na to uwagi dla mnie też to nie przeszkadza
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Według mnie fajny efekt, bez tego było by to takie, hmm proste ?
Zdania są podzielone i dobrze. Tyle mamy różnych gustów ilu ludzi na świecie a każda konstruktywna opinia jest cenna. ;)

Może zamiast skupiać się na samym nagłówku zadam inne pytanie: jak oceniacie styl jako całość, jego czytelność (również na urządzeniach mobilnych)?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Brak słów, wygląda jak piksele.
(11.09.2015, 20:17)Adrian napisał(a): Zdania są podzielone i dobrze. Tyle mamy różnych gustów ilu ludzi na świecie a każda konstruktywna opinia jest cenna. ;)

Może zamiast skupiać się na samym nagłówku zadam inne pytanie: jak oceniacie styl jako całość, jego czytelność (również na urządzeniach mobilnych)?
Co do mobilności stylu to jest naprawdę super, podoba mi się. Jeśli chodzi o pixele w górnej cześci forum, też nie mam nic przeciwko by ich nie było, wygląda całkiem fajnie. Nie jest to takie "zwykłe" jak na innych forach ;)
BartoszP - Tworzenie stron www // Fora internetowe // Szablony MyBB // Blogi // Portfolia // Wiele więcej!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości