Facebook Slider 1.6.0

Konfiguracja  Założony przez  blokers.

wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum: csgdansk.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam. Próbuje zrobic efekt slidera facebooka, aby zjeżdzał wraz ze skrolowaniem strony.

Chodzi tu i zmienna div?

Pozdrawiam
Sprawa może leżeć po stronie CSS. Zobacz czy jest wszystko w porządku.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tylko nie wiem czego szukac..
Podpowiadam, że wiąże się to z atrybutem position: fixed
http://i.imgur.com/3m1uero.png
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Wszytsko fajnie, ale nie ma tego atrybutu w global.css, znaczy jest ale to innej klasy.
A czy takim problemem jest zajrzeć w źródło strony / zbadać element i to znaleźć? Przecież nie odprawiamy tu żadnej magii ;d
[Obrazek: h3eMr1O.png]

Kod CSS jest wpisany bezpośrednio w skrypcie JS Slidera. Po pozycji wnioskuję, że jest gdzieś w stopce.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Nidrax ale ja badam element, szukam. Gdybym nie miał problemu znależć to bym nie pisał. W global css nie ma tego. Innych css plikow brak. O to włąsnie chodzi i to jest dla mnie magiczne.
Bo to nie jest w plikach CSS. Arkusz stylów slidera jest zapisany bezpośrednio w jego kodzie javascript. W którym szablonie on jest, powinieneś sam dobrze wiedzieć, jeśli Ty go dodawałeś :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Az Ty tajemniczy człowieku :D trudno bede szukac szablon po szablonie, ale w szablonie nie ma tej zmiennej.
W pliku pluginu to powinno być.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No i było zmieniłem i wcale nie działa. Cos tu nie gra i to pewnie ja :D


UPDATE. Zgałaszam wtedy bład do poprawki. Z prawej strony wszytsko działa za to z lewej stoi w miejscu :)
@UP, bo pewnie kod zmieniłeś w jednym miejscu, a z tego co mi się zdaje to jest oddzielny kod odpowiadający za lewą stronę i oddzielny za prawą, zmień też w drugim kodzie i będzie działać.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Kodu nie zmieniałem. Wgrałem na czysto od nowa i dlatego zgłaszam bład.
W takim razie sprawdzę to po powrocie do domu, jeśli błąd faktycznie popełniłem, to łatka będzie w weekend (bądź jutro w godzinach wieczornych).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości