Jak zainstalować plugin?

Szukam  Założony przez  Pythor.

wersja skryptu MyBB: najnowsza
adres forum: starcrafter.ugu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Otóż chciałem zainstalować plugin TopStats ale nwm gdzie go wrzucić w ftp? Co gdzie wrzucić bo nigdy go nie instalowałem. Proszę mnie nie odsyłać do głównego tematu z tym pluginem bo go przejrzałem i dalej nwm jak to się robi
Edit: Po prostu gdzie jest ten "główny katalog forum"
:sciana:

Cytat:1. Umieść wszystkie pliki z katalogu root na serwerze w katalogu z forum MyBB

Czego nie rozumiesz w tym zdaniu?

EDIT: @Matslom no szczerze przyznaje że powoli mi już nerwy puszczają jak czytam te "problemy" użytkowników.
Matslom napisał 28.08.2015, 14:59:
Ale po co ta agresja?
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Nie rozumiem w jakim katalogu w ftp... W admin czy w upload czy jakimś innym :angry:
Zgodnie ze strukturą folderów..
Boże... przecież w katalogu "root" w folderze z pluginem masz tylko jeden folder "inc" który pokrywa się z folderem "inc" na FTP tam gdzie instalowałeś MyBB. Wystarczy podmienić folder...
Pomoc poza forum - odpłatnie.
zazwyczaj plugin ma w paczce strukture katalogów, jeśli nie to pewnie jest to jeden plik i wrzuca sie go inc/plugins
W dalszym ciągu tego nie rozumiem...
Gdy wrzuciłem do inc/plugins wywalił mi error. A gdy wkładam gdzieś indziej to nie działa. Od razu mówie ,że nie mam żadnego folderu public_html
masz wrzucić pliki zgodnie ze strukturą katalogów w pacce pluginu .



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości