Błąd po wejściu na strone

Błąd   Założony przez  Pythor.

wersja skryptu MyBB:nie wiem
[b]adres forum:mcpythorgame.cba.pl
[b]na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
gdy próbuje wejść na forum lub do panelu admina wywala coś takiego:
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (41)
Error Message:
Your board has not yet been installed and configured. Please do so before attempting to browse it.

Nie wiem o co chodzi? Pomoże ktoś bo sprawa jest pilna...
Szogi1910 napisał 26.08.2015, 13:52:
Przed założeniem kolejnego wątku zapoznaj się z zasadami panującymi na forum. [Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
Zaktualizowałeś już forum?
@up ehh forum mam już od miesiąca i dzisaj wgrałem jeden styl wszystko chodziło i kilka godzin później wywala takie coś..
Edit: Jak wchodze na mcpythorgame.cba.pl/admi lub modcp tez wywala ten error
Błąd wskazuje na to, że wrzuciłeś paczkę instalacyjną na FTP.
@up aha tylko ja nie korzystam tam z ftp tylko na panleu
Wejdź na FTP i usuń katalog /install/
A jak mam wejść na to ftp? Skoro nawet go nie używam . Bo naprawdę nie ogarniam
Nie powinno brać się za robienie forum jak nie zna się podstawowych informacji. Musisz pobrać program na PC, np. FileZilla i w panelu hostingu masz dane do logowania na ftp, na cba jest to:

Host: adres_strony.cba.pl
Login: admin@adres_strony.cba.pl
Hasło: takie jak ustawiłeś na ftp
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Z tego co się orientuje cba udostępnia webftp poprzez panel, przejdź do tej zakładki i usuń katalog install.

Skoro nie używasz ftp to jakim sposobem dodałeś grafikę potrzebną do działania stylu
@up takim cudem że przed tym errorem wszedłem na panel forum i dodałem styl...
What? Wgrałeś sam plik XML przez ACP? :facepalm:

Dobra, ja się ewakuuję stąd. Do zobaczenia we wrześniu...
Pomoże ktoś? Nie mogę wejść na to ftp...
Bez dostępu do ftp nic nie zrobisz. Odpuść sobie prowadzanie forum skoro, nie wiesz jak posługiwać się ftp albo poczytaj poradniki jak działać i obsługiwać ftp
@up to nie jest związane z ftp. Tylko ze stylem ,ponieważ gdy wgrałem styl strona chodziło normalnie ,ale gdy odświeżyłem wywalił ten error
Przetłumacz sobie komunikat błędu skoro angielski taki ciężki, do póki nie dostaniesz się do ftp i nie usuniesz katalogu install błąd będzie ci widniał na forum



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości