Pluginy nie działają, po za jednym.

Błąd   Założony przez  WiaryPL.

wersja skryptu MyBB:1.8
adres forum:13kompania.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Mam zainstalowane 3 pluginy, jeden z nich mi działa, tzn na forum, a reszta nie ? dlaczego ? Wina stylu ?
http://i.imgur.com/IZRPzuf.png
(chodzi tabela)
Snake_ napisał 25.08.2015, 22:39:
Każdy następny wątek niestosowny do regulaminu będzie wyrzucany do kosza. Ostatni raz poprawiam.
[Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
Tak dużo dałeś informacji...

1. Co konkretnie nie działa, jaki plugin?
2. Co do Miuna Shoutbox sam go używam i konfiguracja nie należy do prostych. Poprawnie zainstalowałeś plugin? Dodałeś zmienną do szablonu?
3. Konto testowe (jak mamy sprawdzić dlaczego notatka moderatora nie działa).

btw. błędna nazwa tematu, 1 wątek = 1 problem (w tym przypadku nie wiem jak to ująć), wersja mybb? 1.8 czy jakaś nowsza, np. 1.8.5 ?????? wersja php ???
Pomoc poza forum - odpłatnie.
A skąd wiesz, że notatka moderatora nie działa? Raczej działa, bo nie trzeba ręcznie wpisać zmiennej w szablon ;)
@Ecosse
WiaryPL napisał(a):http://i.imgur.com/IZRPzuf.png
(chodzi tabela)

Chyba o tabele serwerów chodzi.

@topic

Co w niej nie tak?
@Ardex, z tego co zrozumiałem to mu tylko tabela właśnie DZIAŁA... polski trudna język.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Konto testowe:
L: test
H: test123

Wersja mybb ta najnowsza :3

@edit, notatka już działa, tylko shoutbox został...
I gdzie zapodział się shoutbox?
Na pewno poprawnie zainstalowałeś shoutbox z tego linku? Punkt How install Miuna Shoutbox Server in Openshift. Dodatkowo dodaj/przenieś zmienną {$miunashout} w szablonie indexu.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
hm, po przerzuceniu plików nic nie dodałem XD bo nic nie znalazłem XD więc to powinienem zrobić ? HELP XD
Snake_ napisał 26.08.2015, 21:16:
Przecież wszystko jest wyjaśnione w linku, który podał @Ecosse. Podszkól się nieco, potem zapraszamy z problemami, które na prawdę masz. Bo czytanie nie należy do taska wsparcia.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości