DVZ Shoutbox vs php5.3 lub alternatywa

Konfiguracja  Założony przez  kazaa.

1.8:
adres forum:
nie działa na php 5.3:

Witam, czy jest szansa żeby coś pokombinować z DVZ Shoutbox, aby działał na php 5.3??
Na 5.4 działa u mnie idealnie, jednak ze względu na utrzymanie kilku starych stron nie mogę mieć obsługi php 5.4 na serwerze...
Jest jakiś trik na to lub polecicie inny plugin z shoutboxem, jak próbuje znaleźć shoutboxa na 1.8 to wszędzie wyskakuje mi tylko DVZ, jakaś alternatywa? :)
Matslom napisał 19.08.2015, 15:32:
Z reguły podajemy adres forum. Przeczytaj Kasujesz link do MyBB PL? Nie licz na nasze wsparcie techniczne!
Poczytaj jaka jest różnica miedzy 5.3 a 5.4 i przepisz plugin :D
A bardziej rozsądnie? Zainstaluj np. inferno shoutbox, tylko poszukaj wersji na MyBB 1.8
kazaa napisał(a):jednak ze względu na utrzymanie kilku starych stron nie mogę mieć obsługi php 5.4 na serwerze...
Masz taką możliwość, ale nie możesz zmienić ze względu na inne skrypty?
Często możliwa zmiana wersji php dla danej domeny (jeżeli masz forum na oddzielnej domenie). Poszukaj w pomocy hostingu, ewentualnie zapytaj się czy jest taka możliwość.
podobno shoutbox inferno czy jakoś tak jest dobry i podobny do DVZ, nie wiem nie używałem, ale mi polecali
niestety nie mogę zmienić wersji php pod daną domenę, muszę zostać na razie pod 5.3

zainstalowałem Inferno Shoutbox (1.3.1), byłoby wszystko pięknie, tylko wymaga PluginLibrary, ostatni release 12 nie jest kompatybilny z 1.8.5 .... jakieś pomysły :( ?
To było trzeba poszukać PluginLibrary pod 1.8, tak trudno? I pluginu PluginLibrary się nie instaluje.


Załączone pliki
  pluginlibrary.php (Rozmiar: 37,06 KB / Pobrań: 224)
Pomoc poza forum - odpłatnie.
no i tutaj jest sęk - pluginu się nie instaluje, problemu z szukaniem nie miałem - byłem pewny, że trzeba instalować.... dzięki działa wszystko



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości