Zamykanie tematów

Błąd   Założony przez  Łukasz.

wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum:http://p4f.xaa.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam problem z zamykaniem postów, otóż po zaznaczeniu zamknij post (tych: http://screenshooter.net/101675756/dhmcirh ) dział się nie zamyka, natomiast jeśli chodzi o standardowe zamykanie to działa bez problemu.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Podaj konto testowe z prawami moderatora
Dane wysłane na pw

L: test
H: test123

Może moderować -> przywitaj sie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Pomoże ktoś?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Wina musi leżeć po stronie Mybb, mam Polską Paczkę, ponieważ zamykanie nie działa, ale przypinanie już tak.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Ja też mam polską paczkę i wszystko działa idealnie. Wyłącz/odinstaluj wszystkie pluginy i zobacz czy problem nadal występuje.

Fleksy/Tapatalk/HTC ONE
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Nadal występuje ten błąd. Co radzicie?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Sprawdzałeś czy na domyślnym stylu to samo się dzieje? Jeżeli nie to podaj zawartość szablonu showthread_quickreply z paczki widoku wątku.
Na domyślnym również nie działa.

Przypinanie działa, zamykanie nie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Usuń ten śmieszny dodatek od 404bajery i sprawdź czy działa.
Również nie działa.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Każdy z takimi prawami jak Ty tak ma?
Ja mam rangę opartą na H@. Samo zamykanie działa, aczkolwiek trzeba wejść w te narzędzia po boku. Mi chodzi o te szybkie zamykanie przy szybkiej odpowiedzi.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Masz chyba rację, że to wina silnika. U siebie też sprawdziłem i nie działa zamykanie wątków w szybkiej odpowiedzi... Na domyślnym stylu też nie, a błąd w konsoli po próbie wywołania zamknięcia wskazuje na:
Uncaught TypeError: Cannot read property 'updateOriginal' of null
To z ciekawości i ja sprawdzę na forum testowym (mam zainstalowany tylko jeden plugin a reszta czyste mybb). Jezeli to rzeczywiście błąd silnika to albo bug został już zgłoszony albo trzeba to zgłosić żeby poprawili w MyBB 1.8.6.

EDIT: Potwierdzam, na czystym MyBB 1.8.5 nie działa zamykanie wątków poprzez szybką odpowiedź.
Pomoc poza forum - odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości