DVZ Shoutbox 2.2 - problemy z wersją PHP

Błąd   Założony przez  corvin.

wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: http://techniczny.cba.pl/mybb - jest to forum testowe
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):
Nie wiem czy błąd wystąpił po wgraniu plików, stylu itd shoutboxa na serwer czy to może był błąd podczas aktualizacji skryptu forum.

Mam taki zwyczaj, że zanim zrobię coś na serwerze produkcyjnym muszę to dokładnie przetestować na serwerze testowy. Dlatego proszę o wyrozumiałość w tej kwestii dla mnie.
Ale do rzeczy. Na serwer wgrałem i zainstalowałem najpierw skrypt 1.6.15. Potem zgodnie z instrukcją zaktualizowałem do 1.8.5. Sama instalacja przeszła bez problemu.
W dalszej kolejności rozpocząłem instalację pluginów. Rozpocząłem od shoutboxa gdyż ten właśnie plugin jest najbardziej wykorzystywany przez użytkowników na serwerze produkcyjnym. I tu również postąpiłem zgodnie z instrukcją.
W tym momencie pojawił się błąd w konfiguracja - pluginy:
Parse error: syntax error, unexpected '[' in /virtual/techniczny.cba.pl/mybb/inc/plugins/dvz_shoutbox.php on line 5

Natomiast zauważyłem, że w narzędzie i konserwacja - informacje o php pojawiła się również informacja o błędzie:

MyBB napotkało błąd wewnętrzny i nie może kontynuować.

Typ błędu:
Ostrzeżenie (2)
Treść błędu:
phpinfo() has been disabled for security reasons
Lokalizacja:
File: admin/modules/tools/php_info.php
Line: 24
Fragment kodu:
Plik Linia Funkcja
/inc/class_error.php 207 errorHandler->output_error
[PHP] errorHandler->error
/admin/modules/tools/php_info.php 24 phpinfo
/admin/index.php 766 require

Pytanie: gdzie szukać błędu i jak go naprawić?
Wpisz błędy w google dopisując mybb na końcu...
Wyszły jakieś stare wpisy o zmianie hostingu na inny. Żadnych konkretów.
http://community.mybb.com/thread-54052.html
Skontaktuj się z hostingiem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Akurat błąd z DVZ, to błąd wersji PHP... No ale poszukiwanie błędu jak i czytanie całych postów już nie jest w modzie...
LikeLoveHate napisał(a):Akurat błąd z DVZ, to błąd wersji PHP... No ale poszukiwanie błędu jak i czytanie całych postów już nie jest w modzie...
Tak samo jak przemija moda na konkretną odpowiedź. Zaczynają dominować pokrętne i wymijające :P
Konkretne odpowiedzi już padły dawno temu, a powtarzanie tego w kółko zaczyna być irytujące ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości