Rangi - Jak zrobić rangi/grupy na dole forum

Założony przez  Chakovsky.

wersja skryptu MyBB:1.6.15
adres forum:top-cs.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Jak zrobić na forum rangi np HQ, Moderator, zaraz pod 'kto jest online', nie znalazłem rozwiązania tego 'problemu'.
wpisz w google mybb legenda grup
Moim zdaniem najlepsza opcja to dodanie tabelki przez kod HTML a nie przez plugin. Kod dodajesz pod {$whosonline} w szablonie index_boardstats.

<tr>
<
td class="tcat" colspan="4"><span class="smalltext"><i style="font-size: 14px;" class="fa fa-users fa-fw"></i>&nbsp;<strong>Grupy użytkowników</strong></span></td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="trow1" colspan="4">
<
span class="smalltext">
<
a href="index.php?action=viewgroups&gid=4" style="color: red; font-weight: bold;">Administrator</a>  •  <a href="index.php?action=viewgroups&gid=3" style="color: #1A9B9B; font-weight: bold;">Moderator</a>  •  <a href="index.php?action=viewgroups&gid=2" style="color: #005EA7">Użytkownik</a>  •  <a href="index.php?action=viewgroups&gid=7" style="color: #005EA7;"><s>Zbanowany</s></a>
</
span>
</
td>
</
tr

Jeszcze w niektórych stylach musisz zmienić/usunąć <td class="trow1" colspan="4"> aby tabelka wyglądała dobrze.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Taaa, tabelka. I jak doda nową grupę, to musi edytować też szablon index. Naprawdę mądre rozwiązanie.
LikeLoveHate napisał(a):Taaa, tabelka. I jak doda nową grupę, to musi edytować też szablon index. Naprawdę mądre rozwiązanie.

I co w związku z tym? Edycja szablonów to kwestia sekund. Lepiej mieć tabelkę HTML niż pluginy które zawodzą. Poza tym twój post nie wnosi nic do tematu.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
@Ecosse w linkach podajesz adres do wyświetlenia członków w danych grupach, a bez pluginu to nie zadziała. Więc do pełnego działania legendy grup musisz zainstalować plugin.
Matslom napisał(a):@Ecosse w linkach podajesz adres do wyświetlenia członków w danych grupach, a bez pluginu to nie zadziała. Więc do pełnego działania legendy grup musisz zainstalować plugin.

Tak, wiem. Tabelkę skopiowałem z mojego forum. Linki zostały z pluginu na wyświetlanie członków danej grupy, a kod dałem do edycji. Nic nie stoi na przeszkodzie aby usunąć linki.

Jak komuś nie odpowiada tableka HTML zawsze może poszukać odpowiednich pluginów na wyświetlanie legendy, ale tak jak mówiłem, mi one nie odpowiadały.
Pomoc poza forum - odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości