Banowanie na ShoutBoxie - pomoc

Założony przez  Mexyco.

Wersja skryptu MyBB: Nie wiem.

Adres forum: Chciałbym go nie dawać.

Na czym polega problem : Od niedawna posiadam rangę na pewnym forum. Znajduję się tam Shoutbox, po wejściu w jego archiwum wyskakuję nam "Shoutbox moderation". W tych opcjach mamy pola takie jak "Banned users' IDs (comma-separated)" oraz " Delete messages older than...". Problem mam z tą pierwszą opcją, ponieważ nie wiem jak jej używać. Wystarczy, że wpiszę tam id użytkownika i kliknę przycisk save? Jednak jak zbanować na określony czas? Jak kogoś odbanować? - na te pytania chciałbym uzyskać odpowiedź. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Poniżej zamieszczam zdjęcia jak to wygląda.




Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.
Szogi1910 napisał 27.07.2015, 11:20:
Przenoszę wątek do odpowiedniego działu oraz uzupełnij temat według wzoru.

wersja skryptu MyBB:
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Dodatkowo zapoznaj się z wątkiem
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Wrzuć sobie to translatora tekst, to się dowiesz jak tego używać. Z ss wynika, że do dvz_shoutbox, tylko nie wiadomo czy oryginał.

Podaj ten adres forum, bo bez tego nie dostaniesz pomocy :)
Jednak tak jak pisałem, chciałbym się dowiedzieć jak tej opcji używać. Wystarczy wpisać id? Jednak jak sprawdzić banliste? Jak odbanować? Jak dać tymczasowego bana? Czy w ogóle się coś takiego da.
https://translate.google.pl/#en/pl/Banne...separated)

Nakładasz bana wpisując ID usera, kolejnego dopisujesz po przecinku itd. W tym jest też lista zbanowanych ludzi. Odbanowując usuwasz ID delikwenta z listy. Czasowego (automatycznego) bana nie można nałożyć, chyba żeby napisać skrypt kasujący bany...

Tak ciężko samemu sprawdzić jak to działa?
Nie nie mogę. Już wszystko jasne, dzięki Ci wielkie za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości