Automatyczne usuwanie użytkowników

Konfiguracja  Założony przez  kpietrek.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: www.akwarystyka-miedziowa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Mam skonfigurowaną opcję w konfiguracji tak jak w załączniku ale niestety to zadanie nie wykonuje się. Użytkownicy cały czas widnieją na liście. Co może być tego przyczyną??

Wg konfiguracji powinni być usunięci użytkownicy którzy mają 0 postów i 14 dni od rejestracji.

   
a spróbuj dać w liście postów "0" i sprawdź ;)
Też to sprawdzałem. Najpierw miałem 0. Później doczytałem, że jest napisane poniżej tej liczby więc wstawiłem 1 i też nie działa.
W menadżerze zadań kliknij budzik przy zadaniu usuwania użytkowników i zobaczy czy wyczyściło.
Tez to robiłem przy zadaniu "Half-hourly User Cleanup" i nie usuneło. A pokazuje że zadanie wykonane poprawnie.
Czyszczenie starych logów też nie działa... Czyżby trzeba to podpiąć jednak pod CRONa? Bo np. kopie DB robi normalnie chociaż jest info, że lepiej to zrobić przez CRONa właśnie.
i dalej nie ma rozwiązania??
Może to z tym ma jakiś związek? https://github.com/mybb/mybb/issues/2147
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Czyli jak rozumiem w wersji 1.8.6 lub 1.8.7 powinni to naprawić?
@LikeLoveHate - tego w sumie nie wiem (po za Ekipą MyBB.com wątpię, aby wiedział ktoś), jak sam prześledzisz taski to zobaczysz, że spora część jest jeszcze z v.1.6, także oni chyba wybierają te 'najważniejsze' i wypuszczają aktualizację. Według historii zmian w tym zadaniu widać, że z serii 1.8.6 przerzucono na 1.8.7, nie mam pojęcia, czy w tej wersji coś było robione, wątpię, skoro nie zamknęli taska (choć nie zawsze muszą), ja nie przeglądałem jeszcze changeloga z mian w 1.8.6. Także póki co jest to przygotowane do zmian w 1.8.7, a jak będzie, to nie wiem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości