Brak config.php

Konfiguracja  Założony przez  Krupnik211.

wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: http://reklamy.url.ph/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): A więc nie mogę znaleźć pliku config aby zmienić kodowanie z utf8 na utf8mb4 w incl go nie ma a paczkę pobierałem w waszej strony.

http://scr.hu/0g1o/q6bk8
Dlaczego chcesz zmieniać kodowanie config.php?
Co to za folder incl? Powinien nazywać się inc
config.php jest tworzony podczas instalacji MyBB.
A no dlatego http://scr.hu/0g1o/eyq7e dodatkowo muszę zmienić kilka innych rzeczy. Tu też się zdziwiłem, ale forum działa. Czemu u mnie się nie "stworzył"?
Na pewno patrzysz do dobrego folderu, bo plik config.php musi być. (inaczej forum by nie działało)
Może czyta z config.php w głównym folderze? w index.php jest require_once 'config.php'; a nie require_once 'inc/config.php';

Config.php główny folder
<?php
/* PLEASE DO NOT ALLOW EVEN ONE BLANK SPACE/LINE IN THIS FILE OUTSIDE '<?php' AND '?>' */
$salt='xxxx';                          // Salt. A salt consists of random chars used as one of the inputs of a one-way function (MD5 hash). DO NOT CHANGE!
/* ------ BLAB! DATABASE SETTINGS ------  */
$dbss=array();
$dbss['type']='mysql';                  // Database type, *lowercase* (options: mysql, mysqli, postgre, sqlite, pdo_sqlite)
$dbss['host']='xxx';                  // Database host (in most cases 'localhost', on Windows systems - use '127.0.0.1' instead of 'localhost' to avoid a php/ipv6 bug)

$dbss['user']='xxxxx';                  // Database user (not used with sqlite)

$dbss['pass']='xxxx';                  // Database password  (not used with sqlite)

$dbss['name']='xxxx';                  // Database name [mysql, postgre]. Note that the installation script cannot create a database for you!

$dbss['prfx']='xxx';                  // Table prefix for BLAB! tables, default 'xxxx'

$dbss['sqlt']='';                  // Database file [sqlite only]: 'path/filename', a file CHMODed to 777 in a dir that is CHMODed to 777

$dbss['sqlp']=0;                   // SQLITE only: PRAGMA synchronous; options: 0|1|2; 0 = OFF /fastest/; 1= NORMAL; 2 = FULL /slowest/

$dbss['pcon']=0;                   // [0 or 1] Establishes a persistent connection to the SQL server. If you are not sure leave it 0.





/* ------- ADDITIONAL SETTINGS ------- */





$error_log='errors.txt';           // CHMODed to 777 file to store sql errors if any ( it is recommended to rename this file )

$latest_mssg=20;                   // Messages to display when users enter the chat, recommended value: 0-50.

$bwords=array('fuck','bitch');     // Bad words array: $bwords=array('fuck','bitch','etc');  $bwords=0; -> off. Turn it off to save CPU resources. 

$topic='/topic';                   // Topic. If found, the posted text appears with larger letters and clears the screen.



?>
xxx- zmazałem dane :P
Matslom napisał 24.07.2015, 18:02:
Kody podajemy w tagach [code] lub [php]
To nie jest config.php MyBB. Otworzyłeś także zły index.php, bo w MyBB nie ma tam dołączenia confingu.
Innego index.php nie mam :O
To jakim cudem to forum działa.
No nic zainstaluje odnowa wgram kopie i dam znać.

Na złe konto ftp wchodziłem... No nic wszystko działa jak należy.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości