Nicki które zaznaczyły punkt reputacji w poście

Inne  Założony przez  MasterRoy.

wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum: http://pss-samp.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam problem, ponieważ nie wiem jak dodać pole takie jak na załączniku


Załączone pliki Miniatury
   
Kasujesz link - nie licz na wsparcie techniczne - Post #262889
Jak umieścić brakujący link z informacją o autorze tłumaczenia - Post #263650
Dodane, przepraszam nie zauważyłem.
Rozwiazaniem problemu jest plugin postrep

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Dodałem, lecz nic się nie wyświetla [kompatybilność zmieniłem]
A zmienna dodana została do szablonu? Pewnie nie dodała się przy instalacji, bo w funkcji odpowiadającej za to jest kod z 1.6. ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Snake_ napisał(a):A zmienna dodana została do szablonu? Pewnie nie dodała się przy instalacji, bo w funkcji odpowiadającej za to jest kod z 1.6. ;)
Mógłbyś powiedzieć jaka powinna to być zmienna?
{$post['postrep_inline']} oraz {$post['postrep_outline']}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Mam jeden problem, ponieważ mam taką kreskę i nie wiem jak ją usunąć.
SS:
[Obrazek: pasek.png]
Otwórz forum, bo póki co nic nie wskóramy, ewentualnie dane do konta testowego.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Snake_ napisał(a):Otwórz forum, bo póki co nic nie wskóramy, ewentualnie dane do konta testowego.
L: TEST
H: Qwerty123123
Z racji tego, że w klasach .trow1, .trow2 masz wpisane border-top: ...; - lepszym wyjściem (aby nie utracić bieżącego wyglądu) będzie edycja szablonu postrep_postbit_outline (szablony globalne).
Odszukaj w nim:
<tr class="trow2">
Przez zamykającym znacznikiem dopisz style="border: none;".
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Nic to nie zmieniło
<tr style="border:none" class="trow1">
Mój błąd, nie mam pojęcia dlaczego podałem <tr>...

<td class="trow1">
W tym zmień.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Teraz tylko wszystko się przesunęło.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości