Nie działa forum, bład 500

Błąd   Założony przez  blokers.

wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: csgdansk.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Od paru dni zauwazyłem co raz wolniejsze wczytywanie sie forum. W tej chwili nie mozna wejśc kompletnie na forum.
Subdomeny oraz domeny z serwera wczytują sie szybko.

Błąd: Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (OK)

Co może byc przyczyna?
Na czym stoi forum?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
zenbox.pl
Czyli hosting współdzielony, mam rację? Zmieniałeś ostatnio htaccessy lub zauważyłeś długi czas wykonywania w debuggerze? Najlepiej byłoby zajrzeć w logi php, jeśli twój hostingodawca takowe udostępnia.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Współdzielony.. No mam hosting na ich maszynie wiec raczej współdziedziczony o ile tak to rozumiem. Forum ostatnio co raz dłuzej sie wczytywało. Nic ostatnio nie zmieniałem. Jedynie co godzine temu Kamarowi udostepniłem subdomene wraz ftp, ale co to ma do tego? raczej nic. A logów brak..
Nie widzę w ich ofercie Dedyków ani VPSów, więc wolałem się upewnić, że to zwykły hosting a nie maszyna, którą sam konfigurowałeś.

Hmm... Ja po wejściu mam teraz kompletnie białą stronę. Bez logów ani informacji o czasie zapytań za wiele nie wymyślimy. Ja bym się skontaktował z BOK i próbował najpierw z nimi działać.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Po wejsciu na katalog sklepu dla przykładu mam bład php
WarningUnknownopen_basedir restriction in effectFile(/home/csgdansk/domains/forum.csgdansk.pl/public_html/sklepik/index.phpis not within the allowed path(s): (/home/csgdansk/domains/csgdansk.pl:/tmp:/var/tmp:/home/csgdansk/.tmp:/usr/local/phpin Unknown on line 0

Warning
Unknownfailed to open streamOperation not permitted in Unknown on line 0

Fatal error
UnknownFailed opening required '/home/csgdansk/domains/csgdansk.pl/private_html/sklepik/index.php' (include_path='.:/usr/local/php/5610/lib/php'in Unknown on line 0 


Cos ze scieżka sie posypało. (chyba)
blokers napisał(a):wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: csgdansk.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Od paru dni zauwazyłem co raz wolniejsze wczytywanie sie forum. W tej chwili nie mozna wejśc kompletnie na forum.
Subdomeny oraz domeny z serwera wczytują sie szybko.
Błąd: Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (OK)
Co może byc przyczyna?
Ej no, nie po to mamy pomocny support, żebyś się teraz sam męczył. :) Podeślij nam to na BOK, ekipa zobaczy od backendu jak to wygląda i co się dzieje, postaramy się pomóc jak zawsze. :)
zenbox_pl napisał(a):
blokers napisał(a):wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: csgdansk.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Od paru dni zauwazyłem co raz wolniejsze wczytywanie sie forum. W tej chwili nie mozna wejśc kompletnie na forum.
Subdomeny oraz domeny z serwera wczytują sie szybko.
Błąd: Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (OK)
Co może byc przyczyna?
Ej no, nie po to mamy pomocny support, żebyś się teraz sam męczył. :) Podeślij nam to na BOK, ekipa zobaczy od backendu jak to wygląda i co się dzieje, postaramy się pomóc jak zawsze. :)

Support nie dał konkretnej odpowiedzi, za to BOK juz tak. Wina leżała po stronie php i trzeba bylo wyczyscic pamięc cache z ftp.

Pozdrawiam



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości