Zmiana kolorów

Założony przez  ThomasGrand.

wersja skryptu MyBB:1,8,5
adres forum: www.fast-gaming.eu
Styl [1.8] Revolution Gaming pobrany stąd https://webboard.pl/thread-56128.html (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):


[Obrazek: 84152558833270336674.jpg]

[Obrazek: 16868678589591468951.jpg]

Dobry Wieczór. :) Mam jeszcze kosmetyczne problemy z moim forum i potrzebuję waszej pomocy. Natomiast mój problem polega na tym że nie wiem jak zmienić kolor czcionek elementów zaznaczonych na żółto oraz chciałbym zmienić kolor ramki pola szybkiej odpowiedzi na biały.
Po lewej jeszcze zaznaczyłem ikonkę joystick'a, która robi się jaśniejsza jeśli pojawi się nowy post w dziale. Kolor tego elementu też chciałbym zmienić.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.:heart::heart::heart:
https://webboard.pl/thread-45824.html
To mi nie wiele pomaga męczę się już z tym kilka dni więc proszę o konkretną pomoc.
Podaj konto testowe, bo ja mam białe linki, a nie takie jak masz na screenie.
Czcionka jest już biała... :-)
Chciałbym jeszcze tylko zmienić kolor tej ramki w szybkiej odpowiedzi żeby to pole było widoczne, gdzie ono się znajduję. Wiesz może gdzie to zmienić ?
Goście nie mogą pisać wiadomości, więc nie mam tego pola. Podaj konto testowe z uprawnieniami zwykłego usera.
Na pw Ci wysłałem :>
O ile forum widziałem jako gość, to jako zalogowany użytkownik nie widać nic. Forum padło?
chwilowo teraz działa już
Pewnie tak jak w większości stylów pole odpowiedzi ma id #message Dodaj je sobie do global.css i ustaw mu atrybut border: 1px solid #fff;
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
W global.css linijka ~713 max textarea{ ... }

Zmień to:
border: #101010 1px solid;

na (lub inny kolor niż #fff oczywiście):
border: #fff 1px solid;

A co do linków poniżej szybkiej odpowiedzi, to odpowiada za to klasa a:link ~24 linijka o a:visited ~29 linijka również w global.css. Kolor linków zmieniasz zmieniając:
color: #91ad9f;

na jakikolwiek inny kolor, może być biały:
color: #fff;
Kolor ramki zmieniony :-)
Jeszcze zostały te elementy po lewej ten joystik chciałbym aby był turkusowy normalnie, a kiedy pojawi się nowy post żeby był biały. Gdzie to zmienić? Zaznaczyłem to na screenach. :)
W tych klasach:
.forum_on {
color: #3e3e3e;
}

.forum_off, .forum_offlock, .forum_offlink {
color: #333;
}

.forum_off i {
opacity: .4;
}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Super, bardzo mi pomogliście. Po + dla każdego. :) Temat do zamknięcia.
Matslom napisał 07.07.2015, 15:19:
Nie zamykamy wątków, jednak pamiętaj o oznaczaniu ich jako rozwiązane. Tym razem zrobiłem to ja. [Obrazek: modnotice_howto.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości