Nowe posty

Inne  Założony przez  Patryk Stefański.

wersja skryptu MyBB:1.8.4
adres forum:http://forum.brygadaskill.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam 2 pliki graficzne
n.png(nowe posty)
s.png(brak nowych postów)

i jest problem bo nawet jak zobacze wszystkie posty w dziale to nie znika niebieski kolor i trzeba zawsze klikać przycisk.

forumbit_depth2_forum
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="top" width="6%"><span class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"></span></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" style="width: 50%;">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
<
td class="{$bgcolor} countForum" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap; width: 20%; "><class="fa fa-file-text"></i> <b>{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</b>    <class="fa fa-comments"></i> <b>{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</b></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="right" style="white-space: nowrap; width: 24%; padding-right: 20px;">{$lastpost}</td>
</
tr
Bazując na dziale 'regulaminy' - po przeczytaniu wątków zmieniła mi się ikona.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
ale o to chodzi że jak wejde w temat to się nie zmienia, dopiero jak wejde jeszcze w dział
MyBB tak się normalnie zachowuje. Aby to naprawić, zainstaluj plugin Łukasza.

https://github.com/lukasamd/MyBB-Lightbulb-Fix
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
a gdzie to wrzucić bo wrzuciłem inc/plugins i nie wyświetla się wgl
do inc. To nie plugin
Daniel Praźmo napisał 06.07.2015, 20:09:
Faktycznie, to przecież modyfikowany pliczek. My bad :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości