Błąd z pluginem ServerBoard by Supryk

Błąd   Założony przez  marko757.

wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum:mrstone.zakopa.net
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Problem zaczął się wczoraj. Wtedy zainstalowałem plugin. Na początku wyświetlało się normalne okienko, Po dodaniu serwera nadal działał, lecz gdy z ip jakieś tam 172.165.342.1:25565 zmieniłem na ip mojego serwera (na razie nie istnieje) wywala plugin i na forum jest white screen. Czy ktoś wie o co chodzi? Na serwerze ( który będzie w domu) będzie miał kilka serwerów minecraft tylko porty zmienione. Wie też co to jest to? Query port/TCP dla minecraft
Czy wersja pluginu jest zrobiona pod mybb 1.8 czy tylko zmieniłeś kompatybilność pluginu ?
Po co dodawać IP serwera który nie istnieje?
w pliku konfiguracyjnym MC masz queryport
Nie zmieniałem kompatybilności, wersja pluginu to 3.0.92
Supryk, tylko jakby nawet serwer istniał, to i tak będzie wywalało błąd.

Dobra, problem rozwiązałem, tylko nie wiem dlaczego, serwer który istnieje może na tym działać, a ten który nie istnieje będzie wtedy błąd. Jeszcze jedno Surpryk, ten queryport, to jest ten port domyślnie 25565?
dziwne, wręcz nie możliwe, to podaj ip serwera kiedy zaistnieje, wtedy będę mógl to sprawdzić
mój serwer to mrstone.hopto.org:25565 (kiedyś był włączany)

P.S popraw tłumaczenie pluginu :]
Supryk napisał(a):(kiedyś był włączany)

taki dns, adres ip nie istnieje, mówię po raz kolejny IP na którym stal serwer juz nie istnieje - dlatego jest blad
gdyby IP istniało a serwer faktyczni byl wyłączony wtedy było by ok
było przekierowanie na ten adres przez noip.com.

Mam jeszcze jedno pytanie. Serwer zrobiony z komputera na linuxie, na nim jest ok. 8 serwerów minecraft. Czy jak wyłączę cały serwer, to czy będzie problem z twoim pluginem?
bylo - najwidoczniej nie jest, to nie dziala
Tak, jak ip jest nie aktywne chyba przez dwa miesiące, trzeba robić od nowa.
uważam temat za wyczerpany, wszystko już Ci powiedzialem
Supryk, jeszcze jedno. Mógłbyś mi podać stronkę, na której taki serwer minecraft działa?

Bo tak szukam serwerów które działają, wkładam je na fora i Status: wyłączony.
moze masz zablokowane porty? dodaj byle jaki serwer cs16 i sprawdz
Serwery Cs 1.6 działają prawidłowo. Zobaczę, gdy postawię serwery.

Nawet mi samo szczytuje dane, ,,[Darmowy VIP | DeDust2 | Rangi] @ WeedCS.PL''
hmmm
z tego co pamięta serwery mc działają z tabela tylko kiedy wersja mc jest równa mniejsza wersji 17
sprawdz to
87.98.233.189:25565
178.33.53.91:25565



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości