Wyrównanie elementów w opisie działu.

Założony przez  PlayBoy1423.

wersja skryptu MyBB: 1.8.5
adres forum: GoldenFrag.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Powie mi ktoś czy można to wyrównać? A jak tak to jak to można zrobić?

[Obrazek: 1oaqK4h.png]
Snake_ napisał 01.07.2015, 21:38:
Poprawiam tytuł wątku, jednym słowem go nie nazywamy i proszę się tego nauczyć. Nie odkładając tego na potem skorzystaj z akcji: [Obrazek: modnotice_howto.png]
trzeba by ba sztywno szerokosc kolumn ustawić
napisz cos np tutaj
http://goldenfrag.pl/forumdisplay.php?fid=136
powinno sie wyrównać
Niestety dalej jest nierówno.
Ale to nie tylko te 2 kategorie dać ss całego forum?
cale forum widać po wejści
tak jak mówiłem, najlepiej ustalić stalą wartość dla szerokości kolumn
A powiesz mi jakbym mógł to ustawić. Bo nie wiem
Po prostu w szablonach opisu działu; forumbit_depth2_forum nadaj komórkom parametry szerokości.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
<tr>
<
td class="{$bgcolor}align="center" valign="middle" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}id="mark_read_{$forum['fid']}"></div></td>
<
td class="{$bgcolor}valign="middle">
<
strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext"><span class="lighttext">
<
br />{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</
td>
    <
td class="{$bgcolor}valign="top" align="center" style="width:70px; white-space: nowrap">Tematów:</span> {$threads}{$unapproved['unapproved_threads']} <brPostów: {$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<
td class="{$bgcolor}valign="top" align="right" style="width:150px; white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</
tr


Spójrz na mój szablon :)
A szerokości komórek nie powinno się ustalać w forumbit_depth1_cat? Ja tam mam w ostatnich dwóch td
<td class="tcat" style="width: 100px;"><span class="smalltext"><strong>Podsumowanie</strong></span></td>
<td class="tcat" style="width: 200px;" align="center" valign="middle" ><span class="smalltext" ><strong>{$lang->forumbit_lastpost}</strong></span></td>
i to samo w forumdisplay_subforums

@down
Faktycznie, nawet nie sprawdziłem ;_;
Akiro napisał(a):A szerokości komórek nie powinno się ustalać w forumbit_depth1_cat?
Jak sam widzisz, ten styl nie ma tych 'opisów', tzn: Ostatni post, Wątków/postów, Opis etc., czyli nie korzysta z tego szablonu, po za elementem "thead".
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości