Nie działa kopiowanie działu

Błąd   Założony przez  marko757.

wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum:mrstone.zakopa.net
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Jak w temacie, nie działa mi kopiowanie działu.
Chciałbym sobie przenieść poddział Rekrutacja na ChatMod'a z działu Survival
do działu Creative. Niestety mi to nie działa. Ustawienia przesyłam w załączniku. Potem klikam Kopiuj dział i nic nie działa.


Załączone pliki Miniatury
       
Edytuj dział "Rekrutacja na ChatModa" i zmień "Dział nadrzędny" na Creative.
Ale ja nie chcę przenosić. chcę skopiować :P

Ale i tak dzięki za radę

Pomoże ktoś? nie chce mi się do każdego działu (będzie ich z 7) kopiować około 8 poddziałów.
Po prostu zrób tak:
ACP → Działy i posty → działy → Wybrany dział → Edytuj ustawienia tego działu → Dział nadrzędny * → wybierz i zapisz.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ja nie chcę przenosić. Chcę skopiować, żeby wyglądało to tak, że masz dział Survival, z poddziałem Rekrutacja na chatmoda itp. i że kopiujesz te poddziały do Creative. i wygląda to mniej więcej jak na tej stronie teamcraft24.pl/Forum

Tak jak w Kategorii ,,Serwery sieci TeamCraft24''
A funkcja "Kopiuj dział" nie służy przypadkiem do kopiowania ustawień działu? Najpierw musiałbyś chyba utworzyć taki sam dział, a potem dopiero skopiować jego ustawienia.
Miałem stworzony dział np. ,,1'' i dział ,,2''. w dziale 1 był poddział ,,a''. Więc kopiuję dział ,,1'' i wybiram dział nadrzędny ,,2'' Potem klikam kopiuj dział i nie działa :P
marko757 napisał(a):i wygląda to mniej więcej jak na tej stronie teamcraft24.pl/Forum
Tak jak w Kategorii ,,Serwery sieci TeamCraft24''
Tam są po prostu utworzone nowe działy, a kopiując 'forum / dział' - tak jak napisał poprzednik, kopiujesz uprawnienia / ustawienia.

Zrób tak: tam, gdzie oczywiście chcesz, utwórz nowy dział, z taką samą nazwą, i wtedy skopiuj z tego działu pierwszego ustawienia / uprawnienia do nowo-stworzonego.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Z tym kopiowaniem to nie dojdę do ładu. A czy dało by się kopiować wątki?
P.S. Próbowałem Snake_. Nie działa. Próbowałem też, żeby działy miały inną nazwę, w jednym dziale był jeden poddział z wątkiem. Udało mi się skopiować sam poddział. Udało mi się to tylko raz...
marko757 napisał(a):A czy dało by się kopiować wątki?
Zaznaczasz wszystkie wątki i używasz masowej moderacji.
Nie ma opcji kopiuj, lub jestem ślepy, albo jestem w tym zielony. Najbardziej jestem tym drugim. Nie wiem gdzie to jest.
Lol, faktycznie nie ma takiej opcji z poziomu widoku działów.
W takim wypadku można utworzyć dodatkowe narzędzie moderatorskie i w nim wybrać kopiowanie i do jakiego działu.
Tak, właśnie tworzyłem narzędzia, lecz tworzyć tysiąc narzędzi służących do tego samego? pojawi się nowy dział i znowu nowe narzędzie i tak w kółko? Do tego dochodzą poddziały :P trochę bez sensu.
Chcesz kopiować każdy wątek jaki pojawi sie na forum? Przecież później wystarczy zmienić dział do którego mają być kopiowane wątki i nie trzeba nic nowego tworzyć.
Nie :P Chcę po prostu żeby np. Wzór Rekrutacji kopiować do 8 działów :D

Kopiowanie wątków działa, bardzo wam wszystkim dziękuję.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości