ZMiana silnika 1.8.5 na starsza

Założony przez  insette93.

nazwa i wersja skryptu, z którego migrowano: 1.8.5 na starsza
wersja skryptu MyBB:1.8.5
adres forum: http://unlimited-ts3.pl/forum/
opis problemu: Zmiana silnika mybb na starsza

Witam, chcialbym przejsc na starsza werjse silnika mybb z 1.8.5 na 1.8.4 tak aby nie tracic zupelnie nic i w jak najprostszy sposob. Moze mi ktos napisac jak moge to zrobic?
Zawsze przed każdą aktualizacją zalecane jest zrobić kopie zapasową, skorzystaj z niej, jeśli jej nie masz to masz problem. Jaki jest powód downgrade'u?
Powodem jest to ze powola pluginow ktora chcem uzywac nie dziala na najnowszej wersji plus brak polskiej wersji (no chyba ze ja nie znalazlem polskiej paczki mybb )
az takich zmian nie bylo wec pewnie z pluginami cos zle robisz
spolszczenie to kwestia kilku dni
Z tego co widze polska paczka juz jest

https://webboard.pl/thread-54297.html
Pluginy wgralem prawidlowo bo nie ma w tym nic trudnego. w panelu mam niestety taki komunikat This plugin is incompatible with MyBB 1.8.5 czyli niestety nie sa kompatybilne z aktualna wersja mojego mybb
Wejdź w inc -> plugins i zmień kompatybilność pluginów.
Jesli wyświetla Ci sie taki komunikat może to oznaczać że pluginy są na wersję MyBB 1.6.*
Pomogłem?
Kliknij "Pomógł"
To nic nie kosztuje a dużo dla mnie znaczy.
Chwila moment, robiłeś upgrade z 1.6 na 1.8? To większość pluginów ma już swoje odpowiedniki na najnowszą wersję, bo gałąź 1.8.x nie jest już taka rewolucyjna. Natomiast u reszty pluginów zadziała pewnie opcja podana powyżej.
LikeLoveHate napisał(a):Chwila moment, robiłeś upgrade z 1.6 na 1.8? To większość pluginów ma już swoje odpowiedniki na najnowszą wersję, bo gałąź 1.8.x nie jest już taka rewolucyjna. Natomiast u reszty pluginów zadziała pewnie opcja podana powyżej.

Tak robilem ale juz tymi pluginami ogarnelem, teraz mam problem z rejestracja uzytkownikow a mianowicie wyskakuje mi taki blad :

Możliwość rejestracji została zablokowana ze względu na podejrzenie, że jesteś spamerem. Jeżeli uważasz, że jest to błędem, skontaktuj się z administratorem.

Edit : Wylaczylem wszystkie pluginy i niestety dalej mam ten sam blad.
Styl który używasz jest dla wersji 1.6. Poszukaj czegoś pod wersję 1.8
Matslom napisał(a):Styl który używasz jest dla wersji 1.6. Poszukaj czegoś pod wersję 1.8

No kurde.... raczej wolalbym zmienic silnik niz styl ;x
insette93 napisał(a):
Matslom napisał(a):Styl który używasz jest dla wersji 1.6. Poszukaj czegoś pod wersję 1.8
No kurde.... raczej wolalbym zmienic silnik niz styl ;x
Póki co droga wolna, nikt nie trzyma, ani nie każe używać MyBB...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Snake_ napisał(a):
insette93 napisał(a):
Matslom napisał(a):Styl który używasz jest dla wersji 1.6. Poszukaj czegoś pod wersję 1.8
No kurde.... raczej wolalbym zmienic silnik niz styl ;x
Póki co droga wolna, nikt nie trzyma, ani nie każe używać MyBB...

Chodzi mi ze wolalbym zmienic na starsza wersje mybb... jakos nie widzi mi sie uzywac innych silnikow niz mybb.
Downgrade nie ma najmniejszego sensu..., skoro jest coś 'lepszego'. Jeśli nie masz kopii zapasowej, to raczej nie ma o czym mówić.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Uwierz, że lepiej zmienić styl ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości