Zmiana szerokości widoku wątku

Założony przez  Kinga.

wersja skryptu MyBB: 1.6.13
adres forum: forum.literutopia.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): Za szerokie pole posta.

Chciałabym zwęzić całe pole widoku posta wraz z wyświetlanym przy poście profilem użytkownika. Tj. na ten moment zajmują one całą szerokość strony. Chciałabym, żeby były węższe, a po obu stronach zostawało trochę miejsca. Styl to Apart Night.

Nie mam pojęcia jak to zrobić, a próbowałam już różnych metod. Ma ktoś jakieś pomysły?
Snake_ napisał 13.06.2015, 14:15:
Wątek nijak nie pasuje do tego działu, także przenoszę. [Obrazek: modnotice_howto.png]
A takim sposobem próbowałaś?
div#posts {
    margin: 0 auto;
    width: 90%;
}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A gdzie to dodać? Sorry ale jestem kompletnie zielona, a co zatrudnię jakiegoś programistę czy grafika, to są z nimi takie jaja, że już wolę się sama pomęczyć :)

Chodzi mi ogólnie o coś takiego:

[Obrazek: scr-1434201844.jpg]
Ja mam białe tło po bokach, wejdź na swoje forum używając monitora z większą rozdzielczością.
Dobra to inaczej: chce, żeby widok wątku oraz widok spisu tematów były tak szerokie, jak teraz na stronie głównej, tak, żeby mogła dodać pasek boczny do widoku wszystkich stron.
Kinga napisał(a):A gdzie to dodać? Sorry ale jestem kompletnie zielona, a co zatrudnię jakiegoś programistę czy grafika, to są z nimi takie jaja, że już wolę się sama pomęczyć :)
Chodzi mi ogólnie o coś takiego:
[Obrazek: scr-1434201844.jpg]
No i właśnie dodając kod, który podałem do global.css [np.] uzyskasz taki efekt.
A jeśli chodzi o sidebar na każdej stronie, to zupełnie inna forma: http://community.mybb.com/thread-119061-...#pid860504
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości