Usuwanie wątków przez zarejestrowanych

Błąd   Założony przez  LikeLoveHate.

wersja skryptu MyBB: 1.8.4
adres forum: nie potrzeba :)
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam. Wymyśliłem sobie, że zarejestrowani nie mogą usuwać utworzonych wątków. W tym celu edytowałem ww. grupę i odznaczyłem "Mogą usuwać własne wątki?", niestety, to nie rozwiązało problemu w praktyce, bo nadal zarejestrowani mogą usuwać wątki, które utworzyli... :/
Konsola wyrzuca błędy, ale to są błędy dotyczące braku avatara bądź starego loga.

Ktoś miał może podobny problem?
Sprawdź jeszcze ustawienia zaawansowane działów dla zarejestrowanych.
W niestandardowych uprawnieniach również jest odznaczona opcja usuwania własnych wątków w zakładce Edycja.
A jak odznaczysz jeszcze 'Mogą usuwać własne posty'?
Tak, to też już odznaczyłem, ale nie pisałem, bo myślałem, że nie ma to jakiegoś głębszego znaczenia.
Odznaczyłem na czystym MyBB uprawnienia dotyczące usuwania postów i wątków. Działa jak powinno.
Nie używasz przypadkiem jakiś dodatkowych pluginów?
Powiem tak, forum było przenoszone przez kogoś z IPB na MyBB, ale na tyle nieumiejętnie, że do połowy tematów nie da się wejść. Ja "przejąłem" forum i na tyle na ile umiem naprawiłem to i owo, więc skoro na czystym MyBB działa, to poczekam do spolszczenia na wersję 1.8.5 i zaktualizuję forum. Może to coś pomoże :)
Dzięki za dyskusję w takim razie.
Jak chcesz to możesz pobrać jeszcze nie oficjalne spolszczenie do 1.8.5 https://github.com/MyBB-PL/mybb-1.8-pl



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości